लुम्बिनी समाज कुवेतद्वारा बिरामी तारा थापालार्इ सहयोग हस्तान्तरण


कुबेत नेपालडटकम

23 सेप्टेम्बर,कुवेत। लुम्बिनी समाज नेपाल-कुवेतले तारा थापा सहयोग अभियानलार्इ उनको नाममा उठेको सहयोग रकमको अन्तिम किस्ता हस्तान्तरण गरी पुर्णविराम लगाएको छ । समाजले तारा थापालार्इ नेपाल पठाउन चालेको अभियानमा उठेको रकम बिभिन्न क्षेत्रमा खर्च गर्दै उनलार्इ नेपाल पठाएपछि बचेको १ लाख रूपैयाँ उनको घरमै पुगेर गरेको हो । कुबेतबाट पठाईएको उक्त रकम समाजका संरक्षक राजु कार्की र प्रमुख अभियन्ता नबराज पन्थीले तिनाउ गाउँ पालिका वार्ड न २ दोभान बोटे गाउँमा रहेको तारा थापाको परिवारलाई वडा अध्यक्ष राजेश श्रेष्ठ एवं स्थानीयवासको रोहवरमा बुझाईएको तारा थापा सहयोगका प्रमुख अभियन्ता तथा पत्रकार नबराज पन्थीले कुबेत नेपाल डटकम लाई जानकारी दिएका छन ।

सोही अवसरमा अध्यक्ष राजेश श्रेष्ठ, समाजसेवी प्रेम बहादुर थापा, दोभान माबि कि शिक्षिका साबित्रा थापा ले लुम्बिनी समाज को अभियान लाई तारिफ गर्दै सहयोग गर्ने कुबेतबासी नेपालीहरु प्रति आभार प्रकट गरेका थिए भने संरक्षक राजु कार्की र प्रमुख अभियन्ता नबराज पन्थीले समाजले चलाएको अभियानको ’boutमा जानकारी गराउदै अब ताराको सहयोग गर्न नबनिर्बाचित वडा अध्यक्ष राजेश श्रेष्ठलाई अनुरोध गर्दै अध्यक्ष रुपेन हमाल एच पि खत्री मधु मगर मेगराज शाक्य लाई धन्यवाद दिएका थिए ।

स्मरण रहोस, १५ महिनादेखि जहारा अस्पतालमा उपचार गरार्इ हाल स्वदेश फर्काइएकी थापालार्इ अस्पतालमा लाग्ने उपचार खर्च देखि नेपाल पठाउने खर्च सम्मको सेवाको कार्य गर्नको लागि लुम्बिनी समाज नेपाल-कुवेतले तारा थापा बचाउ अभियान नै चलाएको थियो भने कुवेतमा कृयाशिल नेपाली संघ सँस्थाहरू लगायत व्यक्ति विशेषहरूले सहयोग गरेका थिए ।

Advertisements

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.