पहिलो ‘नेपाल आइडल’ बुद्ध लामाको पोल्टामा


सञ्जय याक्ख़ा,

ग्लोबल दैनिक, एपी वान च्यानलद्वारा पहिलो पल्ट प्रसारित इन्टरनेशनल फ्रेन्चाईज्ड रियालिटी शो प्रतिष्ठाको पहिलो आवाज नेपाल आइडलको उपाधि बुद्ध लामाको पोल्टामा परेको छ।

लाखौ प्रतिस्पर्धीलाई उछिन्दै टप ३ को यात्रा तय गरेका बुद्ध उपाधिको यात्रामा पनी सफल भएका छन । कतारको दोहास्थित एसियन टाउन एम्पिथिएटर, ग्रान्ड मल, सनायामा शुक्रबार राति भएको अन्तिम प्रतिस्पर्धामा निशान भट्टराई र प्रताप दासलाई पाखा लगाऊँदै बुद्ध पहिलो नेपाल आइडलको उपाधि हात पार्न सफल भएका हुन्।

उत्कृष्ट तीनबाट उपाधिका लागी प्रतिस्पर्धा गरेका बुद्ध ४ करोड ४८ लाख ४५ हजार २ सय ६३ भोट प्राप्त गर्दै प्रतिष्ठाको पहिलो आवाज नेपाल आइडलको उपाधि हात पारेका हुन हुन्। निशानले ३ करोड ५० लाख ८६ हजार २ सय २३ भोट प्राप्त गरे भने प्रतापले १ करोड ३२ लाख ५१ हजार ८ सय ४९ भोट पाएका थीए । विजेता छनोटका लागि जम्मा ९ करोड ३१ लाख ८३ हजार ३ सय ३५ भोट प्राप्त भएको थियो।

बुद्धले उपाधि संगै २० लाख रुपैयाँ, महिन्द्रा केयूभी १०० कार र १५ लाख रुपैयाँ बराबर रक़मको एल्बम कन्ट्र्याक समेत हात पारेका छन्। बुद्धलाई लोकप्रिय हास्यकलाकारद्वय मदनकृष्ण श्रेष्ठ र हरिवंश आचार्य (महजोडी) द्वारा पुरस्कार प्रदान गरीएको थियो ।

शुक्रबार राती भएको उक्त कार्यक्रममा नेपाल आइडलका टप १२ प्रतिस्पर्धीको धमाकेदार प्रस्तुतिका साथै हेमन्त शर्मा र डिआइडी लिटल मास्टर विजेता तेरिया मगरको पनी प्रस्तुति रहेको थियो । कार्यक्रममा हास्यकलाकार द्वय मदन कृष्ण र हरीबंशको बेजोड़ प्रस्तुतिका संगसँगै हास्यब्यंग्य पारखी नारद खतीवडाको पनी प्रस्तुति रहेको थियो ।

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.