अल्घानिम सेकुरिटी कम्पनि को दशैं बिशेस भलिबल प्रतियोगिता सम्पन्न


कुबेत नेपालडटकम

नेपालीहरुको महान चाड बडा दशैं २०७४/२०१७ को पावन अवसरमा कुवेतको चिरपरिचित कम्पनि अल्घानिम सेकुरिटी ग्रुप द्वारा आयोजित अन्तर-नेपाली भलिबल प्रतियोगितामा ०९ टिमले भाग लिएको थियो । विभिन्न बाधा अड्चन तथा मजबुरीको बाबजुद पनि भलिबल प्रेमी खेलाडी तथा खेल प्रेमि इच्छुक दाजुभाइ तथा दिदीबहिनीहरु सहयोगमा यो प्रतियोगिता महाबुल्ला झादीको खेल मैदानमा २२/०९/२०१७ का दिन सम्पन्न भंएको थियो । यस प्रतियोगितामा सम्पूर्ण टिमहरुले तदारुकताका साथ् सहर्स सहभागिता जनाउनु भएको थियो र यस प्रतियोगितालाइ अत्यन्तै सोहार्दा पूर्ण वातावरणमा सम्पन्न गराउन सहयोग गर्नु भएको थियो जसको लागि अल्घानिम सेकुरिटी ग्रुप सम्पूर्ण नेपाली दाजुभाइ तथा दिदीबहिनीहरु प्रति आभार ब्यक्त गर्न चाहान्छ ।

९ टिमले सहभागिता जनाएको यस प्रतियोगितामा सहभागी टिमलाई पहिलो चरनको खेल बाट गोला पर्थाको आधारमा टिम बिभाजन गरि खेल प्रतियोगिता संचालन गरिएको थियो जस अनुसार १ र २ , ३ र ४ ५र ६ , ७ र ८ गरी खेललाई अगाडि बधाएको थियो र ९ लाई बाइ बनाएको थियो र पहिलो चरनको खेलमा अल्घानिम सेकुरिती ग्रुपले झादी टिमलाई हराउदै दोस्रो चरनमा तेस्तै,नेपालटिमले कल्यण कारी टिमलाई हराउदै र ए यू यमलाई यम वाइ सिले हराउदै पहिलो चरनको खेलबाट दोस्रो चरनमा पर्बेस गरेको थियो

दोस्रो चरनको खेलमा बिजेता टिम अल्घानिमलाई बिजेताटिम यम वाइ सि बीच प्रतिस्पर्धा भएको थियो र यम वाइ सि सेमिफाइनलमा यात्रा तय गरेको थियो उस्तै गरी मिक्स म्याग्दीलाई आर वाइ सि बिले हराउदै सेमिफाइनलमा यात्रा तय गरेको थियो र विक्की प्रेस ग्रुपले आर वाइ सिलाई हराउदै सेमिफाइनलमा यात्रा तय गरेको थियोसेमिफाइनलमा नेपाल टिमले यम वाइ सि लाई पछाडि पार्दै आफ्नो यात्रालाई अगाडि बधाएको थियो र उता बाइ परेको विक्की प्रेसग्रुपसँग भिद्नन पुगेको थियो
फाइनलमा खेलमा टिमले लाई हराउदै आफ्नो जित हासिल गरी नगद पुरुस्कार आफ्नो पोल्टामा पार्नु सफल भएको थियो

यस दशैं बिसेस भलिबल प्रतियोगिताको फाइनल खेलमा नेपाल टिमले विक्की प्रेसग्रुपटिमलाई पराजित गर्दै प्रथम स्थान ओगट्न सफल भएको थियो र केही नगद पुरुस्कार आफ्नो पोल्टामा पार्नु सफल भएको थियो भने विक्की प्रेसग्रुप टिमले दोस्रो स्थान हासिल गरेको थियो र नगद पुरुस्कार पार्नु सफल भएको थियो । अन्ततमा देश तथा बिदेशमा रहनुहुने सम्पूर्ण नेपाली दाजुभाइ तथा दिदी बहिनी हरुलाई बडा दसैंको हार्दिक मंगलमय शुभकामना

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.