गायक किरण न्यौपानेको “सुनीदेऊ” बोलको गीत सार्वजनिक (भिडियो सहित)


कुबेत नेपालडटकम

गायक किरण न्यौपानेको पहिलो एल्बम ”सुनीदेऊ” नयाँ गीतको म्युजिक भिडियो सार्बजनिक भयको छ । उक्त गीतलाई हाईलाईट्स नेपाल युटुब च्यानलले सार्बजनिक गरेको हो । उक्त गीतमा किरण न्यौपानेको स्वर शब्द र संगीत रहेको छ भने गायक स्वयंम किरण न्यौपाने र स्नेहा पौडेलको अभिनय रहेको छ । कुशल बज्रचार्यको कथा/ निर्देसन रहेको उक्त म्युजिक भिडियोलाई प्रबिन कार्कीको सम्पादन रहेको छ ।

गित संगीतमा असाध्यै रुची राख्ने गायक न्यौपानेका पिता डोलराज न्यौपाने पनि लोक गायक हुनुहुन्छ । पिताकै हौसल्लाले गर्दा गायक न्यौपानेले २०१७ को बेस्ट अवार्ड पनि हात परेका थिए । गायक न्यौपाने भन्छन यो मेरो पहिलो गीत हो आशा छ सबैले सुनेर मनपराई दिनुहुने छ भन्नेमा बिस्वस्त छु ।

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.