यूवा नेता कार्कीले गरे लाहन नगरपालिकामा राप्रपाले चुनाव जित्ने घोषणा ।


कुबेत नेपालडटकम

प्रदेश नं २ स्थित सिरहाको लाहन नगरपालिकाको मेयर पदका उम्मेदवार पूर्ब मा.लगनलाल चौधरीले चुनाव जित्ने निश्चित जस्तै भएको छ।स्थानीय स्तरमा एकदमै राम्रो छबि बनाएका चौधरीले बिकास निर्माणको कार्यमा पनि त्यतिकै योग्दान दिदै आएका छन।सिरहाको लाहनमा भएको सभामा राप्रपाका यूवा संगठनको केन्द्रिय सचिब एवं संयोजक हिकमत जंग कार्किले आफ्नो दमदार मन्तब्य राख्दै २ नं प्रदेश स्थित सिरहाको लाहन नगर पालिकामा राप्रपाले चुनाव जित्ने घोषणा गरे।

कार्यक्रममा जिल्ला अध्यक्ष कैलाश कटुवाल, ऋद्धिप्रताप जङ्ग राणा र श्रीधर सिंह लगायत स्थानीयहरुको बाक्लै उपस्थिति रहेको थियो।यूवा संगठनले २ नं प्रदेशमा गरी रहेको कार्यलाई पार्टी अध्यक्ष कमल थापालाई जानकारी गराई रहेका छन।जनताको बिश्वास पनि राप्रपा उमेदवार माथि भएका कारण लाहन नगर पालिकामा अन्य पार्टीहरूको तुलनामा राप्रपा बलियो देखिएको छ।

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.