आदान अस्पतालमा उपचार गराइरहेका भागिरथ चापागाई लाई तामाङ घेदुङ कुबेत द्वारा १४० केडी सहयोग


कुबेत नेपालडटकम

सेवा नै धर्म आफ्नो स्थापना काल देखी नै बिभिन्न सामाजिक कृयाकलापहरुमा आबद्ध रहँदै एक सफल सामाजिक सँस्थाको रुपमा आफ्नो पहिचान बनाउन सफल संस्था नेपाल तामाङ घेदुङ कुवेत द्वारा १४० केडी आर्थिक सहयोग गरेको छ।

बैदेशिक रोजगारिको शिलशिलामा कुवेत नगरीमा रहि कुवेतका बिभिन्न कम्पनिहरुमा कार्यरत तमाङ दाजु भाई दिदी बहिनी हरु आफ्नो कर्मथलो बनाउँदै आएका कुवेतवासी नेपालीहरुलाई एकताको शुत्रमा आवद्द गर्दै, आफ्नो छोटो समया मा सफल संस्ठा को रुप चिनाउन सफल संस्थानेपाल तामाङ घेदुङ कुवेत ले स्थापना काल देखिनै बिभिन्न खालका सामाजिक कार्यमा कर्तब्य निष्ठ भई स्वदेश तथा विदेशहरुमा कहिले ब्याक्तिलाई, कहिले समुहलाई,कहिले गाउँसमाजलाई भने कहिले दैबी प्रकोपमा हरेक किसिमको सहयोग गर्ने र परिचयात्मक बातावरणको सिर्जना गरी सामाजिक सदभाव बढाउने र अन्य नेपाली समाजसँग सहकार्य गर्दै बिगत ९ महिना देखि कुवेत को आदान हस्पिटल मा उपचारार्थ बारामी भागिरथ चापागाईं लाई सक्दो चाडो स्वदेश पठाउन मद्दत पुगोस भन्ने हेतुले नेपाल तामाङ घेदुङ कुवेत ले  १४० केडी आर्थिक सहयोग गरेको नेपाल तामाङ घेदुङ कुवेतका प्रमुख सल्लाहकार राम लामा ले नेपालडटकम लाई बताएका छन।

स्मरण रहोस, भागिरथ चापागार्इ ८ महिना अघि एक सडक दुर्घटनामा परि लामो समयदेखि अ।दान अस्पतालमा उपचाररत छन् । उनी लामो समय सम्म अचेत अबस्थामा अस्पतालको सघन उपचार कक्षमा थिए भने हाल पनि उनी टुलुटुलु हेर्ने र सुन्ने मात्र गर्न सक्छन् बोल्न सक्दैनन् ।
लुम्बिनी समाजले उनलार्इ नेपाल पठाउने पुन्य कार्यको जिम्मेवारी लिएर अबका केहि दिनमा उनलार्इ नेपाल पठाउन लागेकोले करिब ३ हजारको हाराहारीमा खर्चको जोहो गर्न सहयोग अभियान चलाइरहेको छ भने बिरामीको अबस्था अनुसार विशेष प्रकारको बेड सहित एक जना नर्स र बिरामीको श्रीमती सहित पठाउने अन्तिम तयारीमा जुटेको छ ।

Advertisements

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )