१५ सेप्टेम्बरको पाचौ रक्तदान कार्यक्रम अनिश्चित काल सम्मको लागि स्थगित


कुबेत नेपालडटकम

 तमू समाज, कुवेत द्वारा आयोजना गरिएको पाचौ रक्तदान कार्यक्रम अनिश्चित काल सम्मको लागि स्थगित गरिएको छ, रक्तदान कार्यक्रमको आयोजनाको लागि समाजले सम्पूर्ण तयारी पुरा गरी रहेकै बखत सेन्ट्रल ब्लड बैन्क कुवेतको ल्याब डिभिजन अन्तर्गत मलेरिया जाच गर्ने उपकरणमा खराबी आएको र सेन्ट्रल ब्लड बैन्क कुवेतको नियम अनुसार तल उल्लेखित मलेरिया सन्क्रमित मुलुकहरुको नागरिकबाट रक्तदान गराउदा मलेरिया अनिवार्य टेस्ट गर्नु पर्ने प्राबधान रहेको हुँदा सेन्ट्रल ब्लड बैन्कले हाल उल्लेखित मुलुकका नागरिकहरुबाट कुनै रक्त ग्रहण गर्न नसक्ने कारण जनाउदै आयोजक तमू समाजलाई उक्त रक्तदान कार्यक्रम स्थगित गराउन अनुरोध भए बमोजिम हामीले वाध्य भएर सो कार्यक्रम अनिश्चित काल सम्मको लागि स्थगित गरिएको सम्बन्धित सबैमा यही विज्ञप्ती मार्फत जानकारी गराउन चाहन्छौ साथै यस बाट उत्पन्न असुबिधा प्रती सम्पूर्ण रक्तदाता लगायत हाम्रा शुभचिन्तकहरुमा हृदय देखी नै क्ष्यमा माग्दछौ, धन्यवाद ।
भवदिय,
खोप गुरुङ
अध्यक्ष
तमू समाज, कुवेत

Advertisements

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )