प्रवाशी नेपाली मञ्च कुवैत ले गरे बाढी पीडित लाई १ लाख ५० हजार नेपाली आर्थिक सहयोग


कुबेत नेपालडटकम

कुवेतको नेपाली समाजमा कृयाशिल रहँदै आएको नेकपा एमालेको भात्रृ संगठन प्रवाशी नेपाली मञ्च कुवैत ले दुइ हप्ता पहिले गएको भीषण बाढी र पहिरोले नेपालमा ब्यापक धनजनको क्षेती भएको थियो ।उक्त दुख ब्यक्त गर्दै प्रवाशी नेपाली मञ्च कुवैत ले १ लाख ५० हजार नेपाली आर्थिक सहयोग गरेको छ।

“राष्ट्रिय एकता आजको आवस्यकता, अनेकतामा एकता प्रवाशी नेपालीहरुको प्रतिवद्धता” भन्ने मूल नाराका साथ नेकपा एमालेको भात्रृ संगठन प्रवाशी नेपाली मञ्च कुवैतको आयोजना गरिएको उक्त क्षति प्रति दुख ब्यक्त गर्दै उक्त बाढि पहिरो बाट पिडित हरुलाई थोरै धेरै जे जति हुन्छ पिडितमा मलम लगाउन तत्काल एउटा राहत समित संचिब तथा संगठन बिभाग प्रमुखको संयोजकत्वमा संयोजक सचिव ठाकुर प्रसाद पाण्डे,पवन कुमार वली, सदस्य हरु,वेग बहादुर खड्का,केदार नाथ खरेल, देबसम्सेर घिस्रिङ,मानबिर लामा,नवराज आचार्य,गणेश रावत र देबेन्द्र थापा क्षेत्री सहित को 9 सदस्य समित बनाएर आफ्नै कार्यसमिती वा ने.क.पा.एमालेका केहि शुभचिन्तक ब्यक्ति हरु बाट रकम संकलन गरी ने.क.पा.एमालेका पार्टी कार्यलय सचिव  कृष्ण गोपाल श्रेस्ठ लाई बुझाएको छ।अब त्यो रकम पार्टी केन्द्र बाट पिडित समक्ष केहि दिन भित्र पुर्याउने समेत सचिव श्रेस्ठले प्रवासी नेपाली मंन्च कुवैतका अध्यक्ष राज कुमार थापा ले कुबेत नेपालडटकम लाई जानकारी गराएका छन।

साथै मंचले दैबी प्रकोपमा परि मधेस र मधेसि जनताले ठुलो जन धनको क्षति बेहोर्नु परेकोमा गहिरो दुख ब्याक्त गर्दै उक्त प्राकृतिक प्रकोपमा परि अकालमा ज्यान गुमाउनेहरूमा हार्दिक श्रद्धाञ्जली तथा पीडित सोकाकुल परिवार प्रती हार्दिक संबेदनाह समेत व्यक्त गरेको छ ।

Advertisements

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.