नेपाली जनसम्पर्क समिति मकाउको तेस्रो अधिवेशन सेप्टेम्बर ३ मा हुने


कर्ण अधिकारी/ मकाउ,चीन
नेपाली काँग्रेसको बिदेश स्थित भातृ संगठन नेपाली जन सम्पर्क समिति मकाउको तेस्रो अधिबेशन सेप्टेम्बर ३ तारीकका दिन हुने भएको छ।सन २०१३ जुन १४ का दिन स्थापना भएको जनसम्पर्क समिति मकाउले तेस्रो बार्षिक उत्सव पनि मनाई सकेको छ।स्थापना काल देखि नै सक्रिय रूपमा अगि बढेको जनसम्पर्क समिति मकाउ आउँदा दिनहरूमा पनि गहन जिम्मेवारीका साथ पार्टी र मकाउमा कार्यरत रहेका नेपालीहरूको हितको लागि अग्रसर हुने छ।

भब्य रूपमा कार्यक्रम गर्ने तयारी भई रहेको अबस्थामा नेपालको पुर्बी भागमा आएको बाढी पहिरोले नेपालको पूर्वी भाग तहस नहस बनाएको कारण अधिवेशन साधरण रूपमा गरीने छ।बर्तमान सभापति शुदर्शन थापा मगरले सम्पूर्ण कार्य भार उप सभापति लेख बहादुर गुरूङलाई जिम्मा दिए संगै कार्य बाहक सभापति लेख बहादुर गुरूङको सभापतित्वमा मिति २०१७/८/२० तारीक बसेको पूर्ण बैठकले संस्थापक सभापति अम्बिर जोशीको संयोजकत्वमा ३ सदसीय निर्वाचन कमिटी पनि गठन भएको छ।निर्वाचन कमिटीले सके सम्म सर्ब सम्मत गराउने यदि सर्बसम्मत हुन सकेन भने लोकतान्त्रिक पद्धति अनरूप चुनावी प्रकृयामा गएर नयाँ कार्य समिति चयन गर्ने छ।नेपाली जनसम्पर्क समिति मकाउको हाल सम्म ६३४ जना कृयाशील सदस्यहरू छन र ती कृयाशील सदस्यता लिएका हरूले मतदानमा भाग लिन पाउने छन।

स्मरण रहोस नेपाली जनसम्पर्क समिति मकाउको प्रथम अधिवेशन सन २०१३ जुन १४ तारीकका दिन सभापति अम्बिर जोशीको सभापतित्वमा १३ सदसीय कार्य समिति सर्व सम्मत गठन गरीएको थियो भने द्धितिय अधिवेशन २८ जुन २०१५मा सभापति शुदर्शन थापा मगरको सभापतित्वमा कार्य समिति सर्व सम्मत गठन गरीएको थियो।आशा छ आउँदा दिनहरूमा पनि नेपाली जनसम्पर्क समिति मकाउले यसरी नै काँग्रेसीहरूलाई एकताको शुत्रमा बाध्न सफल हुने छ।राष्ट्रियता,लोकतन्त्र र समाजबाद प्रति आस्था राख्ने मकाउमा कार्यरत रहेका नेपालीहरूको चाहना अधिवेशनबाट सफल नेतृत्व चयन होस भन्ने कामना गरेका छन।

Advertisements

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.