कुबेतमा अग्रेजि नया वर्ष चर्चित कलाकारको साथमा घन्कने


कुबेत नेपालडटकम

राप्ती भेरी कर्णाली एकता समाज कुवेतको आयोजकत्वमा अङ्ग्रेजी नयाँ बर्ष २०१८ को पावन अवसरमा नयाँ बर्षको शुभकामना आदान प्रदान कार्यक्रमको साथमा नेपालका बहुचर्चित रास्ट्रिय कलाकार को बिषेश प्रस्तुतिमा साँगेतिक धमका हुन गईरहेको हुनाले साँस्कृतिक कार्यक्रमका लागि नेपालबाट आउने भनिएका अतिथी कलाकारहरु पशुपति शर्मा , जानकि तारमि मगर र ऋषि खड्का को साथमा आयोजना गरिने उक्त सागितिक समारोहको तयारीमा समाज जुटेको अध्यक्ष पवन वलिले जानकारी दिएकाछन ।

नयाबर्षको शुभकामना आदान प्रदान सहित अनाथ बालबाकीकाको सहयोगार्थ आयोजना गर्न लागीएको उक्त कार्यक्रम सफल पार्न कुवेत कृयाशिल सबै संघ संस्थाहरु माँझ आपसी सहयोग तथा सहकार्यको लागी अनुरोध गर्दै अध्यक्ष वलिले कुवेतमा कृयाशिल सम्पूर्ण संघ संस्थाका पदाधिकारी, बुद्धिजिवि, समाजसेवी, पत्रकार, कलाकार, खेलाडी साथै सम्पूर्ण नेपाली दाजुभाइ तथा दिदीबहिनीहरुलाई कार्यक्रममा उपस्थितिको लागी आग्रह गरेकाछन।

स्थापनाकाल देखि नै सफल संस्ठा को रुप चिनाउन सफल संस्था राप्ति भेरि कर्णालि एकता समाज कुवेत ले स्वदेश तथा विदेशहरुमा कहिले ब्याक्तिलाई, कहिले समुहलाई,कहिले गाउँसमाजलाई भने कहिले दैबी प्रकोपमा हरेक किसिमको सहयोग गर्ने र परिचयात्मक बातावरणको सिर्जना गरी सामाजिक सदभाव बढाउने र अन्य नेपाली समाजसँग सहकार्य गर्दै आएको छ। समाजले आफ्नो पहीलो प्रस्तुति स्वरुप नेपाल बाट बहुचर्चित रास्ट्रिय कलाकार को बिषेश प्रस्तुतिमा साँगेतिक धमका आयोजना गरेको थिए।

कार्यक्रम विवरण :

मिति : ०५ जनवरी २०१८

समय : ११ बीहान देखि

स्थान : वैडिग हल जिलिव ,कुवेत।

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.