आदिवासी जनजाति अभियान्ता आङ काजी शेर्पा भोलि दिउँसो ३:३० बजे कुवेत आइपुग्ने


परदेशी खबरडटकम

८ अगस्ट, कुवेत। आदिवासी जनजाती महासंघ शाखा कुवेतको आयोजनामा हुन गैइरहेको २३ औँ विश्व आदिवासी दिवसको अवसरमा कुवेतमा श्रम गरीरहेका नेपालिहरुलाइ सम्बोधन गर्न नेपाल आदिवासी जनजाती महासंघ केन्द्रका भुतपुर्व महासचिव तथा आदिवासी जनजाती अभियान्ता आङकाजि शेर्पा भोलि दिउँसो ३:३० बजे कुवेतको अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलमा अवतरण गर्ने भएको छ।

आदिवासी जनजाती महासंघ कुवेतका अध्यक्ष रमेश किरातिले परदेशी खबर डटकमलाइ दिएको जानकारी अनुसार शेर्पा भोलि बिहान स्थानिय समय अनुसार १०:१५ बजे त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल काठमाडौबाट एयर अरेबियाको G9530 को फ्लाइट्द्वारा सार्जाह आउनेछन। सार्जाहको स्थानिय समय अनुसर १५:०५ मा फ्लाइट नं G9127 द्वारा कुवेतको स्थानिय समयानुसार दिउँसो ३:३५ बजे कुवेतको अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलमा अवतरण हुनेछ।

अध्यक्ष किरातिले कुवेतमा सक्रिय संघ संस्थाका अध्यक्ष/प्रतिनिधि, बुद्धिजीवी, पत्रकार, कलाकार तथा सबै नेपाली दाजुभाइ दिदिबहिनिहरुलाइ ३:३० अगावै कुवेतको पुरानो ठूलो अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलमा वहाँको भब्य स्वागत गर्न उपस्थितिको लागि अनुरोध गरेका छन।

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.