कल्याणकारी नेपाली युबा समाज कुवेतको प्रथम अधिबेशन आगामी नोभेम्बर २४ गर्ने


कुबेत नेपालडटकम

अगष्ट ५ कुबेत । नेपाली समाजमा स्थापनाको छोटो समयमै बिभिन्न पीडितहरुलाई सहयोग गर्दै आफ्नो नाम जस्तै कल्याणकारी बन्न प्रयास गरिरहेको कल्याणकारी नेपाली यूबा समाज कुवेत को प्रथम अधिबेशन २४ नोभेम्बर २०१७ शुक्र्बार  गर्ने भएको छ।

कुवेत सरकारको निती-नियमलाई मध्यनजर राख्दै कुवेतमा रहेका नेपाली कामदारहरुको हक-हितको निम्ती र सामाजिक, सांस्कृतिक, खेलकुद तथा बिभिन्न गतिबिधिहरुमा संलग्न रहदै सामाजिक अभियानमा हातेमालो गर्ने समाजको उद्देश्य रहएको अध्यक्ष- निरज सिंह ठकुरी ले जानकारी दिएका छन् ।उक्त दिन कसैले पनि कार्यक्रम नजुधाई दिनहुन अनुरोध गर्दै कुवेतका सबै संघ संस्थाहरुलाई उपस्थितिको लागि मिडिया मार्फत अनुरोध गरेका छन्। स्थान र समय निश्चित भैनसकेकोले पुनः अनलाइन मिडियाबाट सूचित गरिने जानकारी पनि समाजले दिइएको छ।

कार्यक्रमको विवरण

आयोजक : “कल्याणकारी नेपाली युबा समाज कुवेत”
कार्यक्रम : प्रथम महाधिवेशन
स्थान : हलको खोजिमा (तय भैनसकेको)
मिति/समय : २४ नोभेम्बर २०१७ शुक्र्बार

Advertisements

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )