चुम्लुङ, कुवेतका पूर्व सदस्य तथा कलाकर करुणा थेगिम अब रहिनन्, चुम्लुङद्वारा श्रद्दाञ्जलि व्यक्त


कुवेत नेपालडटम

हरी लावती/  कुवेत । किरात याक्थुङ चुम्लुङ, कुवेतका पूर्व महिला सदस्य तथा कलाकार करुणा थेगिम लिम्बूको जुलाई २८, २०१७ मा रहस्य मय ढंगले काठमाण्डौको एक होटलमा मृत अवस्थामा भेटिएको समाचार प्राप्त भएको छ । थेगिम लामो समय देखि कुवेतलाई कर्मथलो बनाई केही महिना अगाडि मात्र कुवेतको बसाईलाई विट मार्दै आफ्नै जन्मभूमि फर्केकि थिइन् ।मृतक करुणा कुवेतको बसाईमा किरात याक्थुङ चुम्लुङ, कुवेतको सक्रिय सदस्य तथा कलारकारको रुपमा आवद्ध भएकी थिइन् । अति नै मिलनसार तथा सहयोगि भावना भएकी करुणाको एक्कासी आज परेको जन्म दिनमै मृत्युको खबर बाहिर आउदा सम्पूर्ण इष्ट मित्र, नाता गोता भाव बह्वल तथा स्तव्ध भएको र यस दुःखद घडीमा सोकाकुल परिवार प्रति किरात याक्थुङ चुम्लुङ, कुवेत हार्दिक समवेदना व्यक्त गर्दै दिवंगत आत्माको चीर शान्तिको कामना गरेको छ ।

Advertisements

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )