निरेम प्रोडक्सन कुवेतको समुद्घाटन तथा चियापान समारोह सेप्टेम्वर ८ मा


कुबेत नेपालडटकम

निरेम प्रोडक्सन कुवेतको समुद्घाटन तथा चियापान समारोह सेप्टेम्वर ८ शुक्रवारका दिन आयोजना हुने भएको छ।करिब १ बर्ष पहिला स्थापना भएको निरेम प्रोडक्सनले कुवेतमा रहेर नेपाली समाजका गतिबिधिहरुलाई श्रव्य दृष्यको रुपमा प्रस्तुत गर्दै आएको यहाँहरु माझ सर्वबिधितै छ। जम्का भेट जस्तो लोकप्रिय कार्यक्रम सञ्चालन गर्दै आएको उक्त प्रोडक्सन हाउसले मल्टीमीडिया सम्बन्धी सम्पूर्ण कामहरु पनि गर्दै आएको छ।

निरेमलाइ औपचारिक रुपमा उद्घाटन गर्न लागेको बताउदै प्रोडक्सन हाउसका नेतृत्वकर्ता प्रेम कुमार जिमिले समुद्घाटन तथा चियापान समारोहमा कुवेतमा कृयाशिल सम्पूर्ण संघ संस्थाका पदाधिकारी, बुद्धिजिबी, समाजसेवी, पत्रकार, कलाकार, खेलाडी साथै सम्पूर्ण नेपाली दाजुभाइ तथा दिदीबहिनीहरुलाई गरिमामय उपस्थिति हार्दीक अनुरोध गर्दै उक्त दिनमा कुनैपनि संघ संस्था वा ब्यक्ति विशेषले कार्यक्रम नजुधाइ दिनुहुन समेत अपिल गरेकाछन ।

कार्यक्रम हुने समय र स्थान छिट्टै जानकारी गराउने जनाइएको छ ।

Advertisements

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.