अङ्ग्रेजी नयाँ सालमा राप्ती, भेरी, कर्णाली एकता समाज कुबेत ले साँस्कृतिक धमाका अतिथीकलाकार को साथमा


कुबेत नेपालडटकम

आफ्नो स्थापना काल देखी नै बिभिन्न सामाजिक कृयाकलापहरुमा आबद्ध रहँदै एक सफल सामाजिक सँस्थाको रुपमा आफ्नो पहिचान बनाउन सफल संस्था राप्ती, भेरी, कर्णाली एकता समाज कुवेतले नयाँ साल को अबसर मा आगामी 2018 जनावरी 5 तारिक का दिन अङ्ग्रेजी नयाँ को शुभकामना आदान प्रदान को साथमा अनाथ बाल बालिकाको सहयोगार्थ को लागी अतिथी कलाकार को साथमा साँकृतिक धमका कार्यक्रम गर्ने निर्णय आज फर्वानिया पार्कमा बसेको संस्था को मिटिङ ले निर्णय गरेको छ।

उक्त दिन कसैले पनि कार्यक्रम नजुधाई दिनहुन अनुरोध गर्दै कुवेतका सबै संघ संस्थाहरुलाई उपस्थितिको लागि मिडिया मार्फत अनुरोध गरेका छन्। स्थान र समय निश्चित भैनसकेकोले पुनः अनलाइन मिडियाबाट सूचित गरिने जानकारी पनि समाजले दिइएको छ।

Advertisements

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.