गायक डोलराज न्यौपाने को तिज गित “कदमको छायाले”म्यूज़िक भिडीयो यूट्यूब मार्फ़त सार्वजनिक


कुबेत नेपालडटकम  

प्रबासमा रहेर पनि नेपाली संगीत क्षेत्रमा चम्किलो ताराको रुपले चर्चामा आउदै गरेका सांगीतिक क्षेत्रमा निकै संर्घषशिल, मेहनेती र मिलनसार सुरीलो स्वरको मिठासपन, मार्मिक शब्दका भावनाहरु अनि संवेदनाका रुपमा स्थापित बन्न सफल गयाक डोलराज न्यौपाने को कदम को छायाले बोलको गितको म्यूज़िक भिडीयो यूट्यूब मार्फ़त सार्वजनिक भएको छ ।

यस गीत मा शब्द माया न्यौपाने ले दिएको छ भने नेपालका चर्चित लोकदोरी गायिका मुना थापा मगर ले स्वरमा मा साथ दिएको छन। यस को सुटिग सबै नेपलमा गरिएको गरिएको छ ।गायक डोलराज न्यौपाने लार्इ हार्दिक बधाइ तथा सुखद एवं सफल सांगितीक यात्राको हार्दिक शुभकामना

Advertisements

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )