३०४ ठाउँको परिणाम सार्वजनिक, कसले कहाँ जिते (सूचीसहित)


२१ असार, काठमाडौं । दोस्रो चरणमा चुनाव भएका ३५ जिल्लाका ३३४ स्थानीय तहमध्ये बुधवार विहानसम्म ३०४ स्थानको मतगणना सकिएको छ । अब ३० स्थानीय तहको मात्र मतपरिणाम आउन बाँकी छ । अहिलेसम्म १३३ स्थान जितेर नेकपा एमाले अग्रस्थानमा छ । मतगणना भइरहेका १९ स्थानमा अग्रता राख्दै एमालेले दोस्रो चरणमा पनि पहिलो स्थान सुरक्षित गरेको छ ।

दोस्रो दल बनेको नेपाली कांग्रेसले ११५ स्थान जितेको छ । मतगणना भइरहेकामा कांग्रेसको अग्रता जम्मा ४ स्थानमा अग्रता छ । त्यस्तै माओवादी केन्द्र ३६ स्थानीय तह जितेर तेस्रो स्थानमा रहेको छ । माओवादीले मतगणना भइरहेका दुई स्थानमा अग्रता लिइरहेको छ ।

संघीय समाजवादी फोरमले ६ स्थानीय तह जितेर एक स्थानमा अग्रता लिइरहेको छ भने फोरम लोकतान्त्रिकले पनि ६ स्थान जितेको छ । राप्रपाले ४ स्थानीय तह जितेर छैटौं स्थानमा रहेको छ भने राष्ट्रिय जनमोर्चा २ स्थानीय तह जितेर सातौं स्थानमा छ ।

२ स्थानीय तहमा स्वतन्त्र उम्मेदवारले जितेका छन् । राजपा समर्थित स्वतन्त्र उम्मेदवारले रुपन्देही र कपिलबस्तुका ४ स्थानीय तहमा अग्रता लिइरहेका छन् ।

३० स्थानीय तहको मतपरिणाम आउन बाँकी रहदा अधिकांश ठाउँमा गणना भइरहेको छ । धरान उपमहानगरपालिका,झापाको अर्जुनधारा नगरपालिका,मोरङको पथरी शनिस्चरे नगरपालिकामा विवादका कारण मतगणना स्थगित छ ।

प्रदेशगत रुपमा हेर्दा एमालेले एक नम्बर प्रदेशमा ५८ स्थानीय तह जितेको छ भने कांग्रेसले ४६ स्थान जितेको छ । गणना भइरहेका अधिकांश स्थानीय तहमा एमालेको अग्रता रहेकाले १ नम्बर प्रदेशमा एमालेको बहुमत आउने सम्भावना छ ।

५ नम्बर प्रदेशमा एमालेले ३९ स्थान जितेको छ भने कांग्रेसले ३२ स्थान जितेको छ । गणना भइरहेका ठाउ ४ ठाउँमा एमालेको अग्रता छ भने कांग्रेसको कुनै पनि स्थानमा अग्रता नरहेकाले ५ नम्बर प्रदेशमा एमालेनै ठूलो दल बन्ने सम्भावना छ ।

७ नम्बर प्रदेशमा कांग्रेसले ३७ र एमालेले ३६ स्थान जितेका छन् । गणना भइरहेका ३ नगरपालिकामा एमालेको अग्रता छ भने एउटामा कांग्रेसको अग्रता रहेको छ । अग्रता लिएका नगरपालिका जितेको खण्डमा एमाले प्रदेश नम्बर ७ मा पनि पहिलो दल बन्न सक्छ ।

अहिलेसम्म कुन दलले कति स्थानीय जिते, हेर्नुस सूची:

कसले कति जिते ?
(आफूले चाहेको स्थानीय तहका विजयी उम्मेदवार र मत संख्या हेर्न सम्बन्धित गाउँपालिका तथा नगरपालिकामा क्लिक गर्नुहोला ।)

एमालेले जितेका स्थानीय तह (१३३) :

प्रदेश नम्बर १ (५८)

– फुङलिङ नगरपालिका, ताप्लेजुङ
– मैवाखोला गाउँपालिका, ताप्लेजुङ
– मिक्वाखोला गाउँपालिका, ताप्लेजुङ
– याङवरक गाउँपालिका, ताप्लेजुङ
– फत्ताङलुङ गाउँपालिका, ताप्लेजुङ
– हिलिहाङ गाउँपालिका, पाँचथर
– कुम्मायक गाउँपालिका, पाँचथर
– याङवरक गाउँपालिका, पाँचथर
– इलाम नगरपालिका, इलाम
– मार्इ नगरपालिका, इलाम
– देउमार्इ नगरपालिका, इलाम
– सूर्योदय नगरपालिका, इलाम
– सन्दकपुर गाउँपालिका, इलाम
– चुलाचुली गाउँपालिका, इलाम
– मार्इ-जोगमार्इ गाउँपालिका, इलाम
– खाँदबारी नगरपालिका, संखुवासभा
– चैनपुर नगरपालिका, संखुवासभा
– मादी नगरपालिका, संखुवासभा
– सभापोखरी गाउँपालिका, संखुवासभा
– मकालु गाउँपालिका, संखुवासभा
– म्याङलुङ नगरपालिका, तेह्रथुम
– मेन्छेयाम गाउँपालिका, तेह्रथुम
– छथर गाउँपालिका, तेह्रथुम
– आठरार्इ गाउँपालिका, तेह्रथुम
– फेदाप गाउँपालिका, तेह्रथुम
– हतुवागढी गाउँपालिका, भोजपुर
– पौवादुम्बा गाउँपालिका, भोजपुर
– रामप्रसाद राई गाउँपालिका, भोजपुर
– टेम्के मैयुम गाउँपालिका, भोजपुर
– लामीडाँडा गाउँपालिका, खोटाङ
– जन्तेढुंगा गाउँपालिका, खोटाङ
– केपिलासगढी गाउँपालिका, खोटाङ
– रूपाकोट मझुवागढी गाउँपालिका, खोटाङ
– खोटेहाङ गाउँपालिका, खोटाङ
– धनकुटा नगरपालिका, धनकुटा
– पाख्रिबास नगरपालिका, धनकुटा
– महालक्ष्मी नगरपालिका, धनकुटा
– साँगुरीगढी गाउँपालिका, धनकुटा
– खाल्सा छिन्ताङ शहीदभूमि गाउँपालिका, धनकुटा
– छथर जोरपाटी गाउँपालिका, धनकुटा
– चौबीसे गाउँपालिका, धनकुटा
– सोताङ गाउँपालिका, सोलुखुम्बु
– दूधकोशी गाउँपालिका, सोलुखुम्बु
– खुम्बु पासाङ ल्हामु गाउँपालिका, सोलुखुम्बु
– नेचा सल्यान गाउँपालिका, सोलुखुम्बु
– कटारी नगरपालिका, उदयपुर
– ताप्ली गाउँपालिका, उदयपुर
– उदयपुरगढी गाउँपालिका, उदयपुर
– रौतामार्इ गाउँपालिका, उदयपुर
– सिद्धिचरण नगरपालिका, ओखलढुंगा
– लिखु गाउँपालिका, ओखलढुंगा
– मोलुङ गाउँपालिका, ओखलढुंगा
– बेलबारी नगरपालिका, मोरङ
– मिक्लाजुङ गाउँपालिका, मोरङ
– कानेपोखरी गाउँपालिका, मोरङ
– ग्रामथान गाउँपालिका, मोरङ
– कन्कार्इ नगरपालिका, झापा
– कमल गाउँपालिका, झापा

प्रदेश नम्बर ५ (३९)

– त्रिवेणी सुस्ता गाउँपालिका, नवलपरासी
– बर्दघाट नगरपालिका, नवलपरासी
– तिलोत्तमा नगरपालिका, रूपन्देही
– सैनामैना नगरपालिका, रूपन्देही
– कञ्चन गाउँपालिका, रूपन्देही
– शुद्धोदन गाउँपालिका, रूपन्देही
– सियारी गाउँपालिका, रूपन्देही
– विजयनगर गाउँपालिका, कपिलवस्तु
– शिवराज नगरपालिका, कपिलवस्तु
– तानसेन नगरपालिका, पाल्पा
– तिनाउ गाउँपालिका, पाल्पा
– निस्दी गाउँपालिका, पाल्पा
– पूर्वखोला गाउँपालिका, पाल्पा
– रिब्दीकोट गाउँपालिका, पाल्पा
– रम्भा गाउँपालिका, पाल्पा
– मुसीकोट नगरपालिका, गुल्मी
– रेसुङ्गा नगरपालिका, गुल्मी
– मालिका गाउँपालिका, गुल्मी
– इस्मा गाउँपालिका, गुल्मी
– मदाने गाउँपालिका, गुल्मी
– रुरु गाउँपालिका, गुल्मी
– छत्रकोट गाउँपालिका, गुल्मी
– मालारानी गाउँपालिका, अर्घाखाँची
– माण्डवी गाउँपालिका, प्यूठान
– सरूमारानी गाउँपालिका, प्यूठान
– स्वर्गद्वारी नगरपालिका, प्यूठान
– त्रिवेणी गाउँपालिका, रोल्पा
– रून्टीगढी गाउँपालिका, रोल्पा
– घोराही उपमहानगरपालिका, दाङ
– लमही नगरपालिका, दाङ
– गढवा गाउँपालिका, दाङ
– दंगीशरण गाउँपालिका, दाङ
– बबर्इ गाउँपालिका, दाङ
– बैजनाथ गाउँपालिका, बाँके
– जानकी गाउँपालिका, बाँके
– खजुरा गाउँपालिका, बाँके
– ठाकुरबाबा नगरपालिका, बर्दिया
– बढैया ताल गाउँपालिका, बर्दिया
– बाँसगढी नगरपालिका, बर्दिया

प्रदेश नम्बर ७ (३६)

– मंगलसेन नगरपालिका, अछाम
– साँफेबगर नगरपालिका, अछाम
– चौरपाटी गाउँपालिका, अछाम
– जयपृथ्वी नगरपालिका, बझाङ
– थलारा गाउँपालिका, बझाङ
– बित्थडचिर गाउँपालिका, बझाङ
– तलकोट गाउँपालिका, बझाङ
– दुर्गाथली गाउँपालिका, बझाङ
– केदारस्युँ गाउँपालिका, बझाङ
– मस्टा गाउँपालिका, बझाङ
– छबीसपाथिभेरा गाउँपालिका, बझाङ
– गौमुल गाउँपालिका, बाजुरा
– पाण्डवगुफा गाउँपालिका, बाजुरा
– स्वामीकार्तिक गाउँपालिका, बाजुरा
– अमरगढी नगरपालिका, डडेल्धुरा
– नवदुर्गा गाउँपालिका, डडेल्धुरा
– दिपायल सिलगढी नगरपालिका, डोटी
– सायल गाउँपालिका, डोटी
– पूर्वीचौकी गाउँपालिका, डोटी
– आदर्श गाउँपालिका, डोटी
– जोरायल गाउँपालिका, डोटी
– पञ्चेश्वर गाउँपालिका, बैतडी
– डिलासैनी गाउँपालिका, बैतडी
– दोगाडा केदार गाउँपालिका, बैतडी
– नौगाड गाउँपालिका, दार्चुला
– अपिहिमाल गाउँपालिका, दार्चुला
– लेकम गाउँपालिका, दार्चुला
– गौरीगंगा नगरपालिका, कैलाली
– गोदावरी नगरपालिका, कैलाली
– टीकापुर नगरपालिका, कैलाली
– घोडाघोडी नगरपालिका, कैलाली
– लम्कीचुहा नगरपालिका, कैलाली
– चुरे गाउँपालिका, कैलाली
– मोहन्याल गाउँपालिका, कैलाली
– वेदकोट नगरपालिका, कञ्चनपुर
– बेलडाँडी गाउँपालिका, कञ्चनपुर

कांग्रेसले जितेका स्थानीय तह (११५) :

प्रदेश नम्बर १ (४६)
– गाैरादह नगरपालिका, झापा
– झापा गाउँपालिका, झापा
– बाह्रदशी गाउँपालिका, झापा
– मेरिङदेन गाउँपालिका, ताप्लेजुङ
– त्रिवेणी आठरार्इ गाउँपालिका, ताप्लेजुङ
– सिरिजंघा गाउँपालिका, ताप्लेजुङ
– सिदिङ्वा गाउँपालिका, ताप्लेजुङ
– तुम्वेवा गाउँपालिका, पाँचथर
– फाल्गुनन्द गाउँपालिका, पाँचथर
– फिदिम नगरपालिका, पाँचथर
– फालेलुङ गाउँपालिका, पाँचथर
– रोङ गाउँपालिका, इलाम
– माक्सेबुङ गाउँपालिका, इलाम
– फाकफोकथुम गाउँपालिका, इलाम
– चिचिला गाउँपालिका, संखुवासभा
– भोटखोला गाउँपालिका, संखुवासभा
– सिलिचोङ गाउँपालिका, संखुवासभा
– धर्मदेवी गाउँपालिका, संखुवासभा
– पाँचखपन गाउँपालिका, संखुवासभा
– लालीगुँरास नगरपालिका, तेह्रथुम
– भोजपुर नगरपालिका, भोजपुर
– अरुण गाउँपालिका, भोजपुर
– साल्पासिलिछो गाउँपालिका, भोजपुर
– षडानन्द नगरपालिका, भोजपुर
– हलेसी तुवाचुङ नगरपालिका, खोटाङ
– दिप्रुङ गाउँपालिका, खोटाङ
– ऐंसेलुखर्क गाउँपालिका, खोटाङ
– बराहपोखरी गाउँपालिका, खोटाङ
– सोलुदूधकुण्ड गाउँपालिका, सोलुखुम्बु
– चाैदण्डीगढी नगरपालिका, उदयपुर
– चम्पादेवी गाउँपालिका, ओखलढुंगा
– सुनकोशी गाउँपालिका, ओखलढुंगा
– खिजीदेम्बा गाउँपालिका, ओखलढुंगा
– मानेभन्ज्याङ गाउँपालिका, अोखलढुंगा
– रतुवामार्इ नगरपालिका, मोरङ
– लेटाङ नगरपालिका, मोरङ
– सुन्दरहरैंचा नगरपालिका, मोरङ
– सुनवर्षी नगरपालिका, मोरङ
– कटहरी गाउँपालिका, मोरङ
– केराबारी गाउँपालिका, मोरङ
– गढी गाउँपालिका, सुनसरी
– इनरूवा नगरपालिका, सुनसरी
– रामधुनी नगरपालिका, सुनसरी
– हरिनगरा गाउँपालिका, सुनसरी
– देवानगञ्ज गाँउपालिका, सुनसरी
– कोशी गाउँपालिका, सुनसरी

प्रदेश नम्बर ५ (३२)

– प्रतापपुर गाउँपालिका, नवलपरासी
– सुनवल नगरपालिका, नवलपरासी
– रामग्राम नगरपालिका, नवलपरासी
– मायादेवी गाउँपालिका, रूपन्देही
– देवदह नगरपालिका, रूपन्देही
– बुद्धभूमि नगरपालिका, कपिलवस्तु
– बाणगंगा नगरपालिका, कपिलवस्तु
– कपिलवस्तु नगरपालिका, कपिलवस्तु
– यशोधरा गाउँपालिका, कपिलवस्तु
– रामपुर नगरपालिका, पाल्पा
– माथागढी गाउँपालिका, पाल्पा
– रैनादेवी छहरा गाउँपालिका, पाल्पा
– बगनाशकाली गाउँपालिका, पाल्पा
– गुल्मी दरबार गाउँपालिका, गुल्मी
– चन्द्रकोट गाउँपालिका, गुल्मी
– सत्यवती गाउँपालिका, गुल्मी
– कालीगण्डकी गाउँपालिका, गुल्मी
– सन्धिखर्क नगरपालिका, अर्घाखाँची
– छत्रदेव गाउँपालिका, अर्घाखाँची
– शीतगंगा नगरपालिका, अर्घाखाँची
– पाणिनी गाउँपालिका, अर्घाखाँची
– ऐरावती गाउँपालिका, प्यूठान
– नौबहिनी गाउँपालिका, प्यूठान
– गौमुखी गाउँपालिका, प्यूठान
– लुंग्री गाउँपालिका, रोल्पा
– शान्तिनगर गाउँपालिका, दाङ
– राजपुर गाउँपालिका, दाङ
– राप्ती गाउँपालिका, दाङ
– डुडुवा गाउँपालिका, बाँके
– राप्तीसोनारी गाउँपालिका, बाँके
– गेरूवा गाउँपालिका, बर्दिया
– गुलरिया नगरपालिका, बर्दिया

प्रदेश नम्बर ७ (३७)

– पञ्चदेवल विनायक नगरपालिका, अछाम
– कमलबजार नगरपालिका, अछाम
– तुर्माखाँद गाउँपालिका, अछाम
– ढकारी गाउँपालिका, अछाम
– बन्नीगढी जयगढ गाउँपालिका, अछाम
– काँडा गाउँपालिका, बझाङ
– बुंगल नगरपालिका, बझाङ
– सुर्मा गाउँपालिका, बझाङ
– खप्तडछान्ना गाउँपालिका, बझाङ
– त्रिवेणी नगरपालिका, बाजुरा
– छेडेदह गाउँपालिका, बाजुरा
– बडिमालिका गाउँपालिका, बाजुरा
– हिमाली गाउँपालिका, बाजुरा
– बूढीगंगा नगरपालिका, बाजुरा
– बूढीनन्दा नगरपालिका, बाजुरा
– परशुराम नगरपालिका, डडेल्धुरा
– आलिताल गाउँपालिका, डडेल्धुरा
– गन्यापधुरा गाउँपालिका, डडेल्धुरा
– भागेश्वर गाउँपालिका, डडेल्धुरा
– शिखर नगरपालिका, डोटी
– केआर्इ सिंह गाउँपालिका, डोटी
– बडिकेदार गाउँपालिका, डोटी
– दशरथ चन्द नगरपालिका, बैतडी
– मेलौली नगरपालिका, बैतडी
– पाटन नगरपालिका, बैतडी
– सुर्नया गाउँपालिका, बैतडी
– शिवनाथ गाउँपालिका, बैतडी
– सिगास गाउँपालिका, बैतडी
– शैल्यशिखर नगरपालिका, दार्चुला
– महाकाली नगरपालिका, दार्चुला
– मालिकार्जुन गाउँपालिका, दार्चुला
– दुहुँ गाउँपालिका, दार्चुला
– व्यास गाउँपालिका, दार्चुला
– जोशीपुर गाउँपालिका, कैलाली
– बर्दगोरिया गाउँपालिका, कैलाली
– महाकाली नगरपालिका, कञ्चनपुर
– शुक्लाफाँटा नगरपालिका, कञ्चनपुर

माओवादीले जितेका स्थानीय तह (३६) :

प्रदेश नम्बर १ (८)

– मिक्लाजुङ गाउँपालिका, पाँचथर
– आमचोक गाउँपालिका, भोजपुर
– साकेला गाउँपालिका, खोटाङ
– लिखुपिके गाउँपालिका, सोलुखुम्बु
– महाकुलुङ गाउँपालिका, सोलुखुम्बु
– दूधकौशिका गाउँपालिका, सोलुखुम्बु
– सुनकोशी गाउँपालिका, उदयपुर
– चिसंखुगढी गाउँपालिका, ओखलढुंगा

प्रदेश नम्बर ५ (१९)

– पाल्हीनन्दन गाउँपालिका, नवलपरासी
– धुर्कोट गाउँपालिका, गुल्मी
– भूमिकास्थान नगरपालिका, अर्घाखाँची
– भूमे गाउँपालिका, रुकुम
– सिस्ने गाउँपालिका, रुकुम
– पुथा उत्तरगंगा गाउँपालिका, रुकुम
– थवाङ गाउँपालिका, रोल्पा
– सुनछहरी गाउँपालिका, रोल्पा
– सुकीदह गाउँपालिका, रोल्पा
– रोल्पा नगरपालिका, रोल्पा
– दुर्इखोली गाउँपालिका, रोल्पा
– माडी गाउँपालिका, रोल्पा
– सुवर्णावती गाउँपालिका, रोल्पा
– बंगलाचुली गाउँपालिका, दाङ
– बार बर्दिया नगरपालिका, बर्दिया
– मधुवन नगरपालिका, बर्दिया
– राजापुर गाउँपालिका, बर्दिया
– अोमसतिया गाउँपालिका, रूपन्देही
– प्यूठान नगरपालिका, प्यूठान

प्रदेश नम्बर ७ (९)

– मेल्लेख गाउँपालिका, अछाम
– अजयमेरु गाउँपालिका, डडेल्धुरा
– बोगटान गाउँपालिका, डोटी
– पुरचौडी नगरपालिका, बैतडी
– मार्मा गाउँपालिका, दार्चुला
– रामारोशन गाउँपालिका, अछाम
– भजनी नगरपालिका, कैलाली
– कैलारी गाउँपालिका, कैलाली
– लालझाडी गाउँपालिका, कञ्चनपुर

संघीय समाजवादी फोरमले जितेका स्थानीय तह (६) :

प्रदेश नम्बर १

– भोक्राहा गाउँपालिका, सुनसरी

प्रदेश नम्बर ५

– गैडहवा गाउँपालिका, रूपन्देही
– रोहिणी गाउँपालिका, रुपन्देही
– मर्चवारी गाउँपालिका, रूपन्देही
– मायादेवी गाउँपालिका, कपिलवस्तु
– नैनापुर गाउँपालिका, बाँके

फोरम लोकतान्त्रिकले जितेका स्थानीय तह (६) :

प्रदेश नम्बर १ (३)

– दुहवी नगरपालिका, सुनसरी
– बर्जु गाउँपालिका, सुनसरी
– बूढीगंगा गाउँपालिका, मोरङ

प्रदेश नम्बर ५ (२)

– सरावल गाउँपालिका, नवलपरासी
– सम्मरीमाई गाउँपालिका, रूपन्देही

प्रदेश नम्बर ७ (१)

– जानकी गाउँपालिका, कैलाली

राप्रपाले जितेका स्थानीय तह (४) :

प्रदेश नम्बर १

– कचनकवल गाउँपालिका, झापा
– हल्दीबारी गाउँपालिका, झापा
– गाैरीगञ्ज गाउँपालिका, झापा

प्रदेश नम्बर ५

– नेपालगञ्ज उपमहानगरपालिका, बाँके

राष्ट्रिय जनमोर्चाले जितेका स्थानीय तह (२) :

प्रदेश नम्बर ५

– मल्लरानी गाउँपालिका, प्यूठान
– झिमरूक गाउँपालिका, प्यूठान

स्वतन्त्र (राजपा)

प्रदेश नम्बर ५

– शुद्धोदन गाउँपालिका, कपिलवस्तु

स्वतन्त्र

प्रदेश नम्बर ५
–कृष्णनगर गाउँपालिका, कपिलवस्तु
(अन्लाईनखबर )

Advertisements

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / बदल्नुहोस )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / बदल्नुहोस )