सरोकार समाजकुबेत द्वारा धुर्मुस-सुन्तली फाउण्डेसन लाई २ आर्थिक सहयोग


कुबेत नेपालडटकम

सेवा नै धर्म बैदेशिक रोजगारिको शिलशिलामा कुवेत नगरीमा रहि कुवेतका बिभिन्न कम्पनिहरुमा कार्यरत आफ्नो कर्मथलो बनाउँदै आएका कुवेतवासी नेपालीहरुलाई एकताको शुत्रमा आवद्द गर्दै, नेपाल कुवेत सरोकार  समाज स्थापना काल देखिनै बिभिन्न खालका सामाजिक कार्यमा कर्तब्य निष्ठ भई स्वदेश तथा विदेशहरुमा कहिले ब्याक्तिलाई, कहिले समुहलाई,कहिले गाउँसमाजलाई भने कहिले दैबी प्रकोपमाहरेक किसिमको सहयोग गर्ने र परिचयात्मक बातावरणको सिर्जना गरी सामाजिक सदभाव बढाउने र अन्य नेपाली समाजसँग सहकार्य गर्दै नेपाल कुवेत सरोकार समाजको आयोजनामा धुर्मुस-सुन्तली फाउण्डेसन सहयोगार्थ नयाँ बर्ष २०१७ बिशेष सांगीतिक च्यारिटी सो को लागि नेपालका राष्ट्रिय कलाकारहरू डम्बर नेपाली र साबित्री जोशीलार्इ कुवेत ल्यार्इ अतिथि कलाकार तथा कुवेतका स्थानिय कलाकारका साथ कार्यक्रम गरेको थियो ।सांगितिक च्यारिटी सो मार्फत जम्मा गरि उठेको संकलित रकम नेपाली रूपैया २ लाख सहयोग गरेको छ ।

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.