खोटांग कुवेत सम्पर्क मंच, कुवेतको छैटौं बार्षिक उत्सव तथा तेस्रो अधिवेशन ७ जुलाई २०१७ शुक्रबार


नैनकला राई/कुबेत

जुन १४ , कुवेत l खोटांग कुवेत सम्पर्क मंच, कुवेतको छैटौं बार्षिक उत्सव तथा तेस्रो अधिवेशन आगामी जुलाई ७ तारिखका दिन जिलिबको रिदम हलमा हुने जानकारी मंचका अध्यक्ष मन्जित राईले दिएका छन् l गत महिना कार्यक्रमको लागि अनलाइन मिडिया मार्फत ७ तारिकमा हुने जानकारी गराएता पनि स्थान र समय भने आज जानकरी गराएको होl

“भाषा अनि संस्कृतिमा बिबिधता, बिकाश निर्माणमा हाम्रो ऐक्यबद्धता” भन्ने नाराका साथ सन् २०१० मा कुवेतमा स्थापना भएको खोटाङ कुवेत सम्पर्क मंचले कुवेतका संघ संस्थाहरुसंग हातेमालो गर्दै सामाजिक कार्यमा अग्रसर रहदै आएको छ भने गृह जिल्ला तथा ग़ैर जिल्लामा विभिन्न खाले अप्ठ्यारामा परेकाहरुलाई आफ्नो क्षमता र पहुँचले भ्याए सम्म आर्थिक नैतिक र भौतिकरुपले सहयोग गर्दै आएको छ |

उक्त दिन हुने कार्यक्रममा कुवेतमा रहनु हुने खोटांगेहरु लगाएत बुद्धिजिबी, समाजसेवी, पत्रकार, खेलाडी, कलाकारहरु तथा सम्पूर्ण नेपाली दिदीबहिनी तथा दाजुभाईहरुलाइ कार्यक्रममा गरिमामय उपस्थिति जनाई कार्यक्रमलाइ सफल बनाइदिनु दिनु हुन र उक्त दिन कुवेतमा कृयाशिल संघ संस्थाहरुलाई कुनै पनि कार्यक्रम नजुधाई भव्य र सभ्य रुपमा कार्यक्रम सम्पन्न गर्न सहयोग गरीदिन हुन पनि अध्यक्ष आग्रह गरेका छन् ।

कार्यक्रमको विवरण

मिति : ७ जुलाई  २०१७ शुक्रबार

स्थान :रिदम हल जिलिब

समय : दिनको ठिक १२. ३० बजे

आयोजक : खोटाङ कुवेत सम्पर्क मंच, कुवेत

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.