बाईक दुर्घटनामा परि घाइते भएकी शोभा गुरुङ लाई तमु समाजले ६८ हजार २५० रुपैया आर्थिक सहयोग


कुबेत नेपालडटकम

आफ्नो स्थापना काल देखी नै बिभिन्न सामाजिक कृयाकलापहरुमा आबद्ध रहँदै एक सफल सामाजिक सँस्थाको रुपमा आफ्नो पहिचान बनाउन सफल संस्था तमु समाज कुबेत ले तमु समाज कुबेतकी सक्रिय सदस्य समाज को कलाकार घर बिदामा नेपाल गई कुबेत फर्कने तयारीमा रहेकी शोभा गुरुङ केही दिन पहिले बाईक दुर्घटनामा परि घाइते भएकी शोभा अहिले चितवनको भरतपुर अस्पतालमा उपचार हुदै गरेकी शोभाको दाहिने हात भाचिएको हुँदा उहाँ को उपचार को लागि तमु समाज कुबेत बाट कार्य समितिका सदस्यहरूबाट आर्थिक संकलन गरि ६८ हजार २५० नेपाली रुपैया शोभा गुरुङ को उपाचार्थ सहयोगको निम्ति नेपाल पठाएको तमु समाज कुबेत का अध्यक्ष खोप गुरुङ ले जानकारी दिनु भएको छ।

अन्तमा अध्यक्ष खोप गुरुङ ले समाजका सम्पूर्ण कार्यसमितिका पधाकारीजयू ,सल्लाकार ज्यू ,सदस्यहरु ज्यू हरु मा शोभा तमुस्यो प्रति हज़ूरहरूको ठुलो मन र सहयोगी भावना दिखाई जसरी अगाडी आई सबै एक भएर समर्थन र आर्थिक सहयोग गर्नु भयो सबैलाई मुरी मुरी धन्यवाद ब्यक्त गर्नु भएको छ।

Advertisements

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )