लुम्बिनी समाज कुबेत द्धारा तारा थापालाई उद्धार गरी नेपाल पठाएयो


हाम्रोसंचार डटकम

कुवेत, मे ९- कुवेतको जाहारा हस्पिटलमा बिगत डेड बर्षदेखि उपचार गराउदै आएकी तारा थापा मगर आज सकुशल नेपाल पुगेकी छन् |

पाल्पा जिल्ला दोभान-५ घर भएकी तारा थापा मगर हिजो बेलुका ९ बजे ओमन एयरलाइन्स हुदै नेपाल पुगेकी लुम्बिनी समाज नेपाल कुवेतका महासचिब रुपेन हमालले कुबेत नेपाल डटकमलाई जानकारी दिएका छन् | अहिले उनि काठमाडौंमा छिन |

लुम्बिनी समाज नेपाल कुवेतले आर्थिक संकलन अभियान चलाएर उनको उपचार लगायत सम्पूर्ण खर्च व्यहोर्दै नेपाल पठाएको हो |

लुम्बिनी समाज कुवेतले चलाएको सहयोग संकलन अभियानमा तारा थापाको लागि लगभग ५ लाख संकलन भएको थियो | २ लाख बराबर उनको उपचारमा खर्च भएको समाजले जनाएको छ | बाकी रकम छिट्टै नै एक कार्यक्रमको आयोजना गरि लुम्बिनी समाज कुवेतका पदाधिकारी सहितको टीमले पिडित तारालाई हस्तान्तरण गरिने महासचिब रुपेन हमालले बताए |

तारा थापा मगर बचाऊ अभियानमा आर्थिक, नैतिक, भौतिक वा जुनसुकै सहयोग गर्ने सहयोगी मनहरु लगायत उद्दारमा सहयोग गर्ने नेपाली दुताबास कुवेत, एनआरएनए कुवेत, एनआरएनए महिला प्रतिनिधि मधु मगर, पत्रकार, सम्पूर्ण नेपाली संघसंस्था तथा कुवेतबासी नेपाली दाजुभाई तथा दीदीबहिनिहरुलाई लुम्बिनी समाज नेपाल कुवेतले धन्यवाद दिएको छ |

तारालाई अस्पतालमा भेट्दा दाहिने पट्टीको पुरै शरीर नचल्ने र बोल्न समेत नसक्ने अवस्था थियो | तारा अचानक प्रेसरले भुइमा ढलेकी थिइन | उनलाई २८ दिन सम्म अस्पतालको आसियुमा राख्न परेको थियो भने १६ दिनपछि मात्र होस् खुलेको थियो ।

उपचारमा संलग्न डाक्टरहरुले अपरेसन पछि उनको ज्यानै जान सक्ने वा अपांग हुने बताएको थियो | टेलरिङको काममा ५ बर्ष पहिले कुवेत आएकी ताराको नेपालमा एक छोरा छन् भने श्रीमानको मृत्यु भै सकेको छ | |

आर्थिक समस्यामा परेकी ताराको अवस्थाको ’boutमा हाम्रोसंचार डटकममा समाचार प्रकाशित भएपछी समाजका अध्यक्ष एच.पी खत्री, उपाध्यक्ष रमेश नेपाली र महासचिब रुपेन हमाल उनि उपचार गरिरहेको अस्पतालमा पुगेर बृस्तृत जानकारी लिदै आर्थिक संकलन अभियान संचालन गरेका थिए |

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.