न्यानो स्पर्श सधै सबैका लागि!


कुबेत नेपालडटकम

न्यानो स्पर्श सधै सबैका लागि फाउन्डेसन पुर्बाञ्चल समुहले हिजो आफ्नो पहिलो बार्शिकोत्सब इटहरी उप-महानगर पालिका अन्तर्गत एकता चोकमा अबस्थित #गिता गौतम द्वारा सन्चालित बाल आश्रममा भब्य रूपमा मनाएको छ!
बार्षिकोत्सबको कार्यक्रममा आश्रममा रहेका बालबालिका संग रमाइलो गर्दै बालबालिका देशका भबिस्यका कर्णधार हुन बाल बालिकालाई स्वाभिमान, स्वाबलम्बी, नैतिक शिक्षा दिनु पर्छ भन्दै न्यानो स्पर्श पुर्बाञ्चल समुहले बाल बालिकालाइ लत्ता कपडा, खाध्यान्न समाग्री सहयोग गरेको थियो समाजिक सञ्जाल मार्फत मन वचन र कर्मले समाजिक सन्जाल लाई सहि सदुपयोग गर्दै देशका लागि केही गरौ गर्नु पर्छ, भन्ने युबा युबती द्वारा युबाको एकता देश बिकाशमा हाम्रो सहभागिता भन्ने नारा सहित कार्यक्रम फाउन्डेसनका सकृय सदस्य सुशील भट्टराईले सन्चालन गरेका थिए भने कार्यक्रममा न्यानो स्पर्श का पुर्बान्चल समूह सकृय सदस्यहरु बिनोद कोइराला, संजय पौडेल,सुश्री रुना पौडेल, कन्चन सङ्रौला, हेमा आचार्य, लक्की खान, दिनेश कार्की, बिबेक भुजेल, प्रशान्त सिह, धेरैको बाक्लो उपस्थिती थियो, बाल आश्रम सन्चालिका गिता गौतमले न्यानो स्पर्श फाउन्डेसनले गरेका रचनात्मक काम, सहयोग प्रती कृतज्ञता प्रकट गर्दै आगामी दिनहरुमा पनि यस्तै रचनात्मक कार्य गर्दै जाओस, उत्तरोत्तर प्रगती होस भन्दै प्रथम बार्षिकोत्सबको सफलताको शुभ कामना ब्यक्त गर्नु भएको थियो!!

Advertisements

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )