कल्याणकारी नेपाली युबा समाज कुवेतको तदर्थ समिति गठन


कुबेत नेपालडटकम

कुवेतमा नयाँ संस्था जन्मिने क्रममा कल्याणकारी नेपाली युबा समाज कुवेतको प्रथम भेलाले निरज सिह ठकुरी,शिव बिक्रम शाही,प्रदिप कार्की, सुबास श्रेष्ठ र नबराज पराजुली ५ जनाको संयोजकत्वमा तदर्थ समिति गठन गरेको छ।

एप्रिल-२१ शुक्रबार-२०१७ का दिन कुवेतको मंगफ स्थित सामुन्द्रिक किनारमा बसेको बृहत भेलाले कल्याणकारी नेपाली युबा समाज कुवेतको गठन भएको छ। समाजले स्वदेश वा बिदेशमा भईपरि आउने बिभिन्न समस्याहरुको समाधानका साथै कुवेतमा कृयाशिल रहेका अन्य नेपाली सँघ-संस्थाहरुसँग हातेमालो गर्दै अगाडि बढ्ने र सामाजिक, सांस्कृतिक, खेलकुद तथा बिभिन्न गतिबिधिहरुमा संलग्न रहने समाज को संयोजक निरज सिह ठकुरी,ले कुबेत नेपालडटकम लाई जानकारी दिनु भएको छ।

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.