“भन्देउ न के गरुँ चोखो माया पाउन”बोलको गितको म्यूज़िक भिडीयो यूट्यूब मार्फ़त सार्वजनिक


कुबेत नेपालडटकम

रोजगारीको शिलशिलामा कुवेत अाएका अर्घाखाँची,ठुलो चिदिका स्थायी घर भएका मधु रेश्मी मगरले सन्ध्या मगरको लय र शब्दमा बनेको “भन्देउ न के गरुँ चोखो माया पाउन”भन्ने एल्वमबाट सांगितिक क्षेत्रमा प्रवेश गरेका हुन्कुवेतमा दश घण्टा मजदुरीको बावजुद पनि संगित क्षेत्रमा अति रुचि राख्ने मधु रेश्मी मगरले पहिलो एल्वम बनाउन सफल भएका हुन् ,यस एल्बमको भिडियो २०७४ वैशाख १ गते युवट्युवबाट सार्वजनिक गरि सकेको छ,प्रेम कहानीलाई समेटेर बनेको एल्वम युवा दर्शकहरुले हेरेर मन पराइदिनुहुने कुरामा अाफुहरु अाशावादी रहेको कुरा कलाकार द्वेय मधु रेश्मी मगर र सन्ध्या मगर बताउनुहुन्छ।

Advertisements

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )