निर्वाचन सुरक्षा चुस्त पार्न सुरक्षा प्रमुखहरुलाई प्रधानमन्त्री दाहालको निर्देशन


वैशाख ५, २०७४- प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहालले निर्वाचनका लागि प्रभावकारी सुरक्षा प्रबन्ध गर्न चारवटै सुरक्षा निकायका प्रमुखहरुलाई निर्देशन दिएका छन् ।  सुरक्षा अङ्गका प्रमुखहरुलाई मंगलबार बिहान बालुवाटार बोलाएर देशको सुरक्षा अवस्था’bout जानकारी लिएपछि प्रधानमन्त्री दाहालले निर्धारित मितिमै स्थानीय तह निर्वाचन सम्पन्न हुने भन्दै चुस्त सुरक्षा व्यवस्था मिलाउन निर्देशन दिएका हुन् । उनको सचिवालयका अनुसार सुरक्षा अङ्गका प्रमुखहरुले देशमा शान्ति सुरक्षाको अवस्था सामान्य रहेको बताउँदै निष्पक्ष, स्वतन्त्र र भयरहित रुपमा निर्वाचन सम्पन्न गर्न सुरक्षा निकाय पूर्णतः सक्षम रहेको र निर्वाचन सुरक्षा तयारी गरिरहेको प्रधानमन्त्री दाहाललाई जानकारी गराएको छ ।

प्रधानमन्त्री दाहाललाई भेट्न प्रधान सेनापति रवीन्द्र क्षत्री, नेपाल प्रहरीका महानिरीक्षक प्रकाश अर्याल, सशस्त्र प्रहरी बलका महानिरीक्षक सिंहबहादुर श्रेष्ठ र राष्ट्रिय अनुसन्धानका प्रमुख दिलीप रेग्मी बालुवाटार पुगेका थिए । सरकारले यही बैशाख ३१ मा स्थानीय तह निर्वाचन गर्ने गरी तयारी गरिरहेको छ । तर, संविधानप्रति असन्तुष्ट संयुक्त लोकतान्त्रिक मधेसी मोर्चाले भने आफ्नो माग पूरा नभएको भन्दै निर्वाचन विथोल्ने उद्देश्यले आन्दोलन घोषणा गरेको छ । मोर्चाले आज मंगलबार देखिनै आन्दोलन थाल्ने जनाएको छ ।

(कान्तिपुर )

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.