गैर आवासिय नेपाली संघ (एनआरएनए) कुवेतले विभूषित सुवेदीलाई २५० केडी सहयोग गर्ने


कुबेत नेपालडटकम

गैर आवासिय नेपाली संघ (एनआरएनए)/ राष्ट्रिय समन्वय परिषद कुवेतले जन्मदै देखी कान नसुन्ने समस्या भएका ३ वर्षिय बालक विभूषित सुवेदीलाई २५० केडी (करिब ८५ हजार रुपैयाँ) आर्थिक सहयोग गर्ने भएको छ । परिषदका अध्यक्ष अर्जुन तामाङको अध्यक्षतामा चौतारी रेष्टुरेण्ट मालियामा हिजो साँझ बसेको नियमित बैठकले उक्त निर्णय गरेको हो ।

बैठकले कुवेतमा मृत्यु भई नेपाल शव पठाउन समस्यामा परेको जमुना बिकको शव नेपाल पठाउन गरेको ३ सय पचास कुवेती दिनार ( करिब १ लाख २० हजार रुरैयाँ) को अनुमोदन, परिषदका प्रवक्ता निर्मल स्याङ्तानले नयाँ शक्तिको अन्तराष्ट्रिय भातृ संगठन अन्तराष्ट्रिय नेपाली समाजको अध्यक्ष पदमा निर्वाचित भएपछी उनको पद स्वत खारेज भएकोले नयाँ प्रवक्तामा परिषदका सदस्य कोशराज राईलाई चयन र बिरामी भई कुवेतका बिभिन्न अस्पतालमा भर्ना भएकाहरुको स्थिति बुझ्न र आवश्यक सहयोग गर्न अस्पतालहरुको भ्रमण गर्ने लगायतका निर्णयहरु गरेको छ ।

परिषदले आफ्नो कार्यभार सम्हाले देखी नै बिभिन्न सामाजिक कार्यहरु गरी कुवेतमा कार्यरत नेपालीहरुको मन जित्दै आईरहेको र निकट भविष्यमा पनि यस्तै सामाजिक र रचनात्मक कार्यहरुलाई निरन्तरता दिईने परिषदका गअध्यक्ष अर्जुन तामाङले बताउनु भएको छ । वहाँले कुवेतमा रहेका नेपाली दाजुभाइ तथा दिदीबहिनीहरुलाई गैर कानूनी कार्यहरुमा संलग्न नहुन र नगराउन तथा गैर कानूनी रुपमा नबस्न नबसाउन अनरोध समेत गर्नु भएको छ ।

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.