ब्लड क्यान्सर पिडित नईशालाई नेवा गुठि कुवेतको १ लाख सहयोग


कुवेत, मार्च २५- नेवा गुठि कुवेतले नईशा शाक्य बचाऊ अभियानमा संकलित रकम एक लाख रुपिया हस्तान्तरण गरेको छ | ब्लड क्यान्सर भै सिटि अस्पतालमा उपचार गराइरहेकी नईशालाई संजोक साक्यले आज अस्पतालमा पुगेर सहयोग रकम हस्तान्तरण गरेका हुन् |

आर्थिक अवस्था कम्जोर रहेकी नईशाको उपचारका लागि नेवा गुठि कुवेतले संचालन गरेको अभियानमा उदास श्रेष्ठ र समिर साक्यले बिशेष भूमिका निर्वाह गरेका थिए | गत जनवरी २४ तारिख देखि संचालन गरेको अभियान गत १७ तारिख शुक्रबार देखि पूर्ण रुपमा बन्द भएको थियो

धरान- ३ निवासी १० कक्षामा अध्ययनरत १५ बर्षिय नईशा ब्लड क्यान्सर (bone marrow) भै बिगत २ बर्षदेखी उपचार गराइरहेकी छन् |नेवा गुठि कुवेतको सक्रियतामा संचालन भएको अभियानमा साथ दिनुहुने बिष्णु कुमार श्रेष्ठ, आनन्द श्रेष्ठ, सन्जु राइ, जुजुकाजी महर्जन, मोरङ सुनसरी सेवा समाज कुवेत तथा कुवेतमा कार्यरत सम्पूर्ण सहयोगीहरुलाई अभियन्ता उदास श्रेष्ठले धन्यवाद दिएका छन् |

Advertisements

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )