नयाँ शक्ति कुवेतको प्रथम अधीबेसन होटल राजधानीमा


कुबेत नेपालडटकम

मार्च १३ कुवेत नयाँ शक्ति पार्टी नेपालको प्रादेशिक संगठन अन्तर्राष्ट्रिय नेपाली समाज कुवेतले आफ्नो प्रथम अधीबेसन आउदो मार्च २४ तारिक शुक्रवारका खैतान स्थित होटल राजधानीमा गर्ने भएको छ । समाजले कार्यक्रमको तयारी अन्तिम चरण रहेको समेत जनाएको छ ।
समाजको पूर्व निर्णय अनुसार होटल प्यारागण मुर्गापमा गर्ने भनिएको अधीबेसन समारोह विशेष कारण बस होटल बन्द भइ कार्यक्रम खैतान स्थित होटल राजधानीमा सार्नु परेको हुदा शुभ चिन्तकहरुमा पर्न गएको असुबिधा प्रति क्षेमा याचना गर्दै सम्पूर्णलाइ होटल राजधानीमा उपस्थित भइदिन समाजका उपसंयोजक तथा संगठान बिभाग प्रमुख निर्मल स्याङ्तान तामाङले अनुरोध गरेकाछन ।

अधिबेशनमा नेपाली राजदुतावास र कुवेतमा रहेका सम्पूर्ण सामाजिक संघ संस्था तथा बिभिन्न पाटिका भात्रिय संगठन र बुद्धिजीवी,समाजसेबी पत्रकार, कलाकार लगायत सबैको उपस्थितको लागी अनुरोध गर्दै समाजले उक्त दीनमा कार्यक्रम नजुधाउन समेत अपील गरेको छ ।
कार्यक्रम विवरण
मिति – २४ मार्च २०१७(शुक्रवार)
समय – बीहान ठिक ११:०० बजे देखि
स्थान – होटल राजधानी खैतान (अल दब्बुस,म्याक्स बिल्डिंग )

Advertisements

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.