निर्वाचन मिति घोषणा गर्ने सत्ता गठबन्धन सहमत, आयोगसँग आजै परामर्श लिने


moist-congressकाठमाडौं- सत्ता गठबन्धन नेपाली कांग्रेस र माओवादी केन्द्रबीच स्थानीय तहको निर्वाचन मिति घोषणा गर्न सहमति भएको छ। प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहालसहित बालुवाटारमा बसेको दुई दलका शीर्ष नेताहरुले निर्वाचन मिति घोषणा गर्ने सहमति जनाएका हुन्। त्यसका लागि सरकारले आजै निर्वाचन आयोगका आयुक्तहरुसँग परामर्शन गर्ने भएका छन्।

‘सत्ता गठबन्धनले स्थानीय निकायको निर्वाचन मिति घोषणा गर्न सहमत भएका छन्। मिति घोषणा गर्न आजै निर्वाचन आयोगका आयुक्तहरुसँग सरकारले परामर्शन गर्नेछन्,’ प्रधानमन्त्रीका राजनीतिक सल्लाहकार चक्रपाणि खनालले नागरिकन्युजलाई बताए।

उनका अनुसार बैठकमा मधेसी मोर्चाले उठाएका मागहरु’bout गहन छलफल भएको थियो। मोर्चाको मागमा सत्ता गठबन्धनले कार्यदल बनाएर सहमति खोज्ने बताइएको छ। बैठकमा निर्वाचन एक चरणमा गर्ने कि दुई पटकमा गर्ने भन्ने’bout पनि छलफल भएको थियो।(नागरिक )

Advertisements

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.