सोनाम ल्होछार २८५३ ज्या ल्हो (चरा वर्ग) को तयारी पुरा सम्पूर्ण कुवेतवासी नेपालीहरुलाई उपस्थितिको लागि अनुरोध


कुबेत नेपालडटकम

16144325_1341264595947923_1514447167_nजनवरी २८, कुवेत | तामाङ् समुदायको महान पर्व तथा राष्ट्रिय सास्कृतिक पर्व सोनाम ल्होछार २८५३ ज्या ल्हो (चरा वर्ग) नया वर्षको उपलक्ष्यमा तामाङ् घेदुङ कुवेतद्वरा आयोजित राष्ट्रिय सोनाम ल्होछार सास्कृतिक कार्यक्रम २०१७को सबै तयारी पुरा भएको जनाएको छ |
तामाङ् भाषा र सस्कृतिको जगेर्ना गरौ ! ताम्सालिङ प्राप्तिको लागि शक्ति निर्माणमा लागि परौ !! भन्ने मुल नाराको साथ् टे ल्हो बाँदर बर्गलाई बिदाइ गर्दै २८५३ ज्या ल्हो चरा बर्गलाई स्वागत गर्दै धुमधामका साथ सास्कृतिक कार्यक्रम गर्न लागेको बताउनु भयो | तामाङ् घेदुङ कुवेतको बरिस्ठ उपाध्यक्ष तथा ल्होछार आयोजक मूल समितिका संयोजक अाशबहादुर तामाङ्को अध्यक्षतामा हिजो फर्वानियामा सम्पन्न बैठकले यही फेब्रुअरी ३,२०१७ शुक्रबारका दिन खैतानको इन्डियन राजधानी होटेलमा सम्पन्न हुन गैरहेको ल्होछार सास्कृतिक पर्वलाई हर्शोउल्लासको साथ मनाउने बताएको छ |

सास्कृतिक घेदुङ कुवेत तथा स्थानिय ख्यातिप्राप्त कलाकारहरुको बेजोड सांगीतिक प्रस्तुति रहने तथा लामा गुरुहरुद्वारा वाङ्ग, प्रसाद र आशिस दिने तथा शान्ति पाठ पुजाको कार्यक्रम समेत रहेको महासचिब सुरेश ग्याबाले बताउनु भयो | महामहिम राजदूत यज्ञबहादुर हमालको प्रमुख आथित्यतामा सम्पन्न हुन गैरहेको उक्त कार्यक्रममा कुवेतमा क्रियासिल सबै संघ/ सस्थाका प्रतिनिधि, बुद्धिजिबी, समाजसेवी, खेलाडी, नेतागण, पत्रकार, ब्यबसायी सबैलाई पत्राचार गरि सकेको र यदि पत्र प्राप्त नभएको खण्डमा यसै समाचारलाई निमन्त्रणा मानी कार्यक्रममा उपस्थित भइ सफल पारि दिनहुन र सम्पूर्ण तामाङ् तथा गैर तामाङ् कुवेतवासी नेपालीहरुलाई हार्दिक अनुरोध समेत गर्नु भएको छ | साथै तामाङ् घेदुङ् कुवेतको उक्त बैठकले देश बिदेशमा रहेका सम्पूर्ण नेपालीहरुलाई २८५३ ज्या ल्हो सोनाम ल्होछारको हार्दिक शुभकामना पनि ब्यक्त गरेका छन्

Advertisements

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )