सांस्कृतिक मन्चले अप्रिल ७ मा नयाँ बर्ष बिशेष सांगीतिक कार्यक्रम गर्ने


कुवेत नेपालडटकम

capture-26-358x300नेपाल कुवेत सांस्कृतिक मन्चले आगामी अप्रिल ७ तारिख शुक्रबार नयाँ बर्षको अवसरमा बिशेष सांगीतिक कार्यक्रम गर्ने भएको छ | मंचले बिगतका बर्षहरुमा झै नेपाली नयाँ बर्ष २०७४ सालको शुभकामना आदानप्रदान गर्दै चर्चित स्थानीय कलाकारहरुको साथमा सांगीतिक कार्यक्रम गर्ने अध्यक्ष गोबिन्द बरालले जानकारी दिएका छन् | मन्चले कुवेतमा क्रियाशील सम्पूर्ण संघसस्था, पत्रकार, कलाकार, समाजसेबी, बुद्दिजिबी, नेपाल कुवेत सांस्कृतिक मंचका संरक्षक, सल्लाहकार, शुभ चिन्तक, सहयोगी तथा नेपाली दाजुभाइ, दिदिबहिनिहरुलाइ उपस्थितिको लागि निमंत्रना गर्दै कार्यक्रम सफल बनाइ दिनु अनुरोध गरेको छ भने उक्त दिन कुवेतका कुनै पनि संघसस्थालाई कार्यक्रम नजुधाई दिन पनि अनुरोध गरेको छ | स्थापना देखि नै आफ्नो नेपाली संस्कृति जोगाऊन रितिरिवाज र परम्परालाई यथास्थितिमा राख्न लागी परेको नेपाल कुवेत सांस्कृतिक मन्चको चौधऔं प्रस्तुति हो | प्रवक्ता प्रसाद तिम्सीनाले कार्यक्रम हुने स्थान र समय छिट्टै जानकारी गराउने बताउनु भएको छ |

Advertisements

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )