सरोकार समाज कुबेतको वार्षिकोत्सव तथा नयाँ बर्ष साँस्कृतिक धमाका अतिथीकलाकार को साथमा


सुरेश गुरुङ, कुवेत

received_229872084099580गत बर्ष सेलाएको सास्कृतिक कार्यक्रमको माहोल यो बर्ष निकै धमाका हुने देखिएको छ । बढ्दै गएको नेपालीहरुको चाप खुल्दै जाने नेपाली संघँ सस्थाहरुका कुनै न कुनै कार्यक्रमले प्रबाशी कुवेत बाशी नेपालीहरु ले रमाईलो गर्न पाउने अबसर धेरै नै आएका छन ।

समाजको हिजो सुक्रबार बसेको बैठकले नेपाली नयाँ वर्ष २०७४ को अवसर पारेर नेपालबाट अतिथी कलाकारहरु ल्याएर साँस्कृतिक धमाका र प्रथम वार्षिकोत्सव मनाउने निर्णय गरेको हो। कार्यक्रम १४ अप्रिल २०१७ शुक्रबारको गर्ने निर्णय गरिएको जानकारी समाजले कुबेत नेपालडटम जनाएको छ ।

नेपाली नयाँ बर्ष २०७४ को अवसर पारेर समाज ले उक्त कार्यक्रम आयोजना गर्न लागेको समाजका सचीव राज क्षेत्रीले जानकारी गरौउदै कुवेतमा रहेको सम्पूर्ण संघ संस्थाहरुलाई उक्त दिन कुनै पनि कार्यक्रम नजुधाई सहयोग गरी दिनहुन आग्रह पनि गरेको छ।

Advertisements

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

w