तारा थापा मगरको लागि लुम्बिनी समाज नेपाल कुवेतले आर्थिक संकलन अभियान चलाउने।


कुबेत नेपालडटकम

16113922_597640610436059_7347591570827554880_nकुवेत, जनवरी १९ सेवा नै धर्म कुवेतको जाहरा स्थित जाहरा अस्पतालमा विगत एक बर्षदेखि उपचार गराईरहेका तारा थापाको लागि लुम्बिनी समाज नेपाल कुवेतले आर्थिक संकलन अभियान चलाउने भएको छ।

आफ्नो स्थापना काल देखी नै बिभिन्न सामाजिक कृयाकलापहरुमा आबद्ध रहँदै एक सफल सामाजिक सँस्थाको रुपमा आफ्नो पहिचान बनाउन सफल संस्था लुम्बिनी समाज नेपाल कुबेत ले गत हप्ता मात्रै पनि नसा पीडित तथा मृगौला पीडित,लाई सहयोग गरेको थिए। भने समाज ले यती मात्र होइन बाडी पहिरो पिडित, स्कुललाई छात्रवृति, अग्नि पीडित,कुबेत मा नेपाली हर ले गरे को कार्यक्रम मा सहयोग उधाहरणिय काम हरु गर्दै आएको छ ।

आर्थिक समस्यामा परेकी ताराको ’boutमा समाजले दूतावास कुवेतसगको सहकार्यमा चाँडो भन्दा चाँडो नेपाल फर्काउन सकिने बिश्वास व्यक्त गर्दै कुवेतमा रहेका सामाजिक संघ संस्था लगायत नेपाली दाजुभाइ दिदी बहिनीहरुलाई लुम्बिनी समाज नेपाल कुवेतले सहयोगको लागि नेपाल कुवेतडटकम मार्फत अपिल पनि गरेको छ ।

Advertisements

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )