लुम्बिनी समाज नेपाल कुवेतले १,२५,८४० रुपैयाँ आर्थिक सहयोग


16128368_10155104986747334_781358221_nआफ्नो स्थापना काल देखी नै बिभिन्न सामाजिक कृयाकलापहरुमा आबद्ध रहँदै एक सफल सामाजिक सँस्थाको रुपमा आफ्नो पहिचान बनाउन सफल संस्था लुम्बिनी समाज नेपाल कुबेत ले खिम कला रेश्मी र मनोज ज्ञवाली दुबैजान पिडीतहरुलाई आर्थिक सहयोग गरे को छ ।

बिरबास-९ जिमी गुल्मी बर्ष ४० कि खिम कला रेश्मी बिगत केही महिना देखि काठमान्डौ पाटन हस्पिटल मा नशा को बिरामी भै उपचार गरिरहनु भयको छ र उहाँको उपचार खर्च धेरै आउने भएकाले उहाँको घरमा पनि कमजोर स्थिती भयकोले र गुल्मी, हँसरा ४ हाल जिल्ला पाल्पा, ता. न. पा. १४, प्रभाष निवासी बुवा बाबुराम ज्ञवाली र आमा मन्जु ज्ञवाली(मन्दिरा) को छोरा वर्ष २० का भाई मनोज ज्ञवालीको विगत १० वर्ष देखि मृगौला खराब भै स्वदेश तथा विदेश (भारत)मा औषधी उपचार गर्दै आएकोमा दिर्घकालीन रुपमा दुवै मृगैला पूर्ण रुपले खराब भै तु मृगौला 16118413_10155104987042334_717817739_nप्रत्यारोपण (Kidney Transplant) गर्नु पर्ने भएकोले गत मंसिर ८ गतेदेखि त्रि. वि. शिक्षण अस्पताल उपचार गरिरहनु भयको जानकारी गराउदै।लुम्बिनी समाज को शुभ चिन्तक काठमाडौ निवासी राजेश गौतम तथा सुस्मिता गौतम द्वारा हस्तान्तरण गरियो।सबै कार्यसमिती का सदस्य तथा दानबिर हरुमा हृदय देखि नै धन्यवाद

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / बदल्नुहोस )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / बदल्नुहोस )