अन्तर्राष्ट्रिय नेपाली समाज (नयाँ शक्ति) कुवेतको प्रथम अधिबेसन मार्च २४ मा


11संविधानसभाबाट संघीय लोकतान्त्रिक गणतन्त्रको संविधान २०७२ को घोषणासँगै नेपालमा लोकतान्त्रिक राजनीतिक आन्दोलनको एउटा चरण आधारभूत रुपमा पूरा भैसके पछि देशलाई तीब्र उत्पादन, न्यायपूर्ण वितरण र समृद्धिको नयाँ युगमा प्रवेश गराउनको लागि समृद्धि–उन्मुख शैली, संस्कार, सोंच र दृष्टिकोणसहितको नयाँ राजनीतिक संगठन बनाउनु अबको आवश्यकता हो । भन्दै गत बर्ष गठन भएको नयाँ शक्ति पार्टी, नेपालको प्रबास प्रादेशिक संगठन अन्तर्राष्ट्रिय नेपाली समाज कुवेतले प्रथम अधीबेसन आउदो मार्च २४ सुक्रबारको दिन गर्ने निस्चित भएको छ।१३ तारीक सुक्रबार समाजका कार्यबाहक संयोजक नारायण पोख्रेलको अध्यक्षतामा बसेको कार्यसमितिको पूर्ण बैठकले अधिबेसन गर्ने निर्णय गर्दै ,कार्य समितिलाई अधिबेसन आयोजक समितिमा परिणत गरेको छ I उक्त कार्यक्रममा नयाँ शक्ति पार्टी नेपाल का केन्द्रीय सदस्य तथा प्रबास प्रदेशिक संयोजक श्री नबराज सुबेदी ज्युको प्रमुख अथितिको रुपमा र केन्द्रिय सदस्य तथा प्राबस प्रदेशिक उप संयोजक तथा प्राबस प्रदेशिक संगठन बिभाग प्रमुख श्री शंखर भण्डारी ज्युलाई बिशेष अथितिको रुपमा निमन्त्रणा गरी सकेको अन्तरास्ट्रिय नेपाली समाज कुवेतका उपसंयोजक तथा संगठान बिभाग प्रमुख निर्मल स्याङ्तान तामाङ ज्युले जानकारी दिएका छन ।12

उक्त अधिबेशनमा नेपाली राजदुताबास र कुवेतमा रहेका सम्पूर्ण सामाजिक संघ संस्था तथा बिभिन्न पाटिका भात्रिय संगठन र बुद्धिजीवी,समाजसेबी पत्रकार सबैको उपस्थिति गराइने भएको हुने हुदा उक्त दिनमा अन्य कुनै कार्यक्रमहरु नराखेर अन्तरास्ट्रिय नेपाली समाज कुवेतको कार्यक्रमलाई पुर्णरुपमा सहयोग गरिदिनुहुन बिनम्र अनुरोध गर्दछौं I

Advertisements

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )