भोजपुर अग्नि पीडितहरुलाई कुवेतबाट २ लाख रुपैयाँ आर्थिक सहयोग


15978558_1388796014484376_2034928304_nजनवरी १२, कुवेत। भोजपुर जिल्लाको भोजपुर बजार स्थित भोटेपसलमा गत नोभेम्बर २०, २०१६ मा भएको आगलागी पीडितहरुलाई कुवेतबाट भोजपुर सेवा समाज कुवेतको पहलमा संकलन गरी पठाईएको २ लाख ४ सय ९९ रुपैयाँ आर्थिक सहयोग

आज एक कार्यक्रमको बिच पूर्व सभासद सुदन किराती र भोजपुर सेवा समाजका पूर्व सचिव हेमराज भण्डारीले संयुक्त रुपमा बिपत व्यवस्थापन समितिलाई हस्तान्तरण गरी आजै अन्य ठाउँहरुबाट प्राप्त सहयोग समेत गरी कुल २८ लाख ६८ हजार ४ सय १५ रुपैयाँ पीडितहरुलाई हस्तान्तरण गरिएको जानकारी संस्थाका पूर्व सचिव होमराज भण्डारीले परदेशी खबरलाई जानकारी गराएका छन्।

16111720_1388795754484402_459458603_nजिल्ला विकास समिति भोजपुरको बैठक कक्षमा सम्पन्न सहयोग हस्तान्तरण कार्यक्रममा भोजपुरका प्रमुख जिल्ला अधिकारी तथा बिपत व्यवस्थापन समितिका अध्यक्ष, स्थानिय विकास अधिकारी, नेपाली सेनाका प्रमुख, प्रहरी प्रमुख, सशस्त्र प्रहरी प्रमुख, राजनितिक दलका प्रतिनिधिहरु, उध्योग बाणिज्य संघ भोजपुरका अध्यक्ष, नगरपालिका प्रमुख, पत्रकारहरु लगायत पीडितहरुको उपस्थिति रहेको थियो।

15978382_1388832231147421_363927735_nसहयोग हस्तान्तरण कार्यक्रममा सहयोग गर्नुहुने भुतपूर्व माननिय सभासद क. सुदन किराती, भोजपुर सेवा समाज कुवेतका पूर्व सचिव हेमराज भण्डारी, प्रमुख जिल्ला अधिकारी, स्थानिय विकास अधिकारी, नेपाली सेनाका प्रमुख, प्रहरी प्रमुख, सशस्त्र प्रहरी प्रमुख, राजनितिक दलका प्रतिनिधिहरु, उध्योग बाणिज्य संघ भोजपुरका अध्यक्ष, नगरपालिका प्रमुख, लगायत कुवेतबाट पीडितहरुलाई सहयोग गर्नुहुने सम्पूर्ण सहयोगी संघ संस्थाहरु, सगयोगी महानुभावहरु र सहयोग संकलनमा साथ दिनुहुने भोजपुर सेवा समाज कुवेतका सदस्यहरु सौगात राई र गोन्दा शेर्पा र अन्य पदाधिकारी तथा सदस्यहरु लगायत सम्पूर्णमा भोजपुर सेवा समाज कुवेतका अध्यक्ष कोशराज राईले हृदय देखी नै मुरी मुरी धन्यवाद व्यक्त गर्दै आगमी दिनहरुमा पनि आपत बिपतमा यस्तै किसिमको अमुल्य सहयोगको अपेक्षा गरेको बताएका छन्।

15978151_1388832254480752_709316607_nपुर्ण विवरण :- भोजपुर सेवा समाज, कुवेत। – १०५ केडी खोटांग कुवेत सम्पर्क मन्च, कुवेत – ५१ केडी एनआरएनए, कुवेत – ३१ केडी राज क्षेत्री/ निमा तामांग – ३० केडी राजु थापा, बुटवल। – ११ केडी जुनसुरज नेपाल, बाग्लुंग। – २० केडी शिव जी गुरुङ, पोखरा – ११ केडी रहमादिन मियाँ , कास्की। – १५ केडी माया सम्पांग राई, सुनसरी। – ११ केडी मध्यपश्चिम सेवा समाज, कुवेत। – ११ केडी पर्शुराम राई, ईलाम – ११ केडी युवराज वस्याल, – १० केडी अमृत राई, भोजपुर – ११ केडी मानबहादुर बलायर, डोटी। – ११ केडी आकाश शेर्पा,ओखलढुंगा – ५ केडी ज्योति राई,सिलगुडी बिरपारा – २ केडी भक्त खतिवडा, ताप्लेजुङ। – १ केडी गुमान सिं तामाङ, काभ्रे। – २ केडी तुलबहादुर आलेमगर, गोर्खा – २ केडी रिषी थापा, चितवन – १ केडी शैलेन्द्र थापा मगर, धनकुटा। – १ केडी जय आलेमगर, पोखर- ३, – २ केडी अमर राई, संखुवासभा – १ केडी लाक्पा मोक्तान – १ केडी शान्ति राई, धनकुटा – १ केडी नाम प्रष्ट नभएको, काभ्रे – १ केडी डाली शेर्पा, भोजपुर – १२ केडी बिष्णु जंग थापा, धादिङ – १ केडी जमुना राई, धरान – ०.५ केडी माया राई, धरान – २ केडी दिलु राई , भोजपुर – १० केडी माया कोयु राई, भोजपुर – ५ केडी कबिता राई, भोजपुर – ११ केडी सत्या राई , भोजपुर – ३ केडी मानबहादुर योन्जन, मकवानपुर। – २ केडी मनोज थापा, प्युठान – १.५ केडी नवीन लोप्चन, चितवन – १ केडी डिबी लोप्चन, चितवन – १ केडी राजु गुरुङ, लमजुङ – १ केडी सरोज तामाङ, सिन्धुपाल्चोक। – १ केडी सुमन गुरुङ, तनहुँ – १ केडी नाम प्रष्ट नभएको – १ केडी बिना कुलुङ – १ केडी सीता , कास्की – १ केडी बिनिता गुरुङ, पोखरा – ०.५ केडी माया , सिन्धुली – १ केडी अमर गुरुङ, पोखरा – १ केडी सामा गुरुङ, पोखरा – १ केडी बिनोद, मोरंग – २ केडी अर्जुन – २ केडी मन्जु राई, – ५ केडी गंगा ब लिम्बू, केराबारी, मोरंग – १.५ केडी नरेन्द्र कु थाम्सोहाङ, पाँचथर। – २ केडी भिम बान्तवा राई, भोजपुर – २ केडी दिल चेम्जोङ, – १ केडी अन्जान तामाङ, सिन्धुपाल्चोक – १ केडी छिरिङ तामाङ, नुवाकोट – १ केडी रेशम लामा, रामेछाप, – २ केडी तिलक थापा, तनहुँ – २ केडी सुनिल मोक्तान, सिन्धुपाल्चोक – २ केडी नाम प्रष्ट नभएको, नुवाकोट – २.५केडी हरि मोक्तान, रामेछाप – २.५ केडी युवराज लिम्बू, तेह्रथुम – १.५ केडी ईन्द्रकुमार लिम्बू, पाँचथर – १ केडी ईक्साहाङ लिम्बू, ईलाम – ०.५ केडी गोन्दा शेर्पा दोभाने, भोजपुर – १२ केडी यामबहादुर गुरुङ, लमजुङ – १ केडी धनप्रसाद गुरुङ, बुटवल – १ केडी टेकबहादुर, पोखरा – १ केडी भक्तराज घले, लम्जुङ – १ केडी ईमानसिङ राना, पाल्पा – १ केडी दावा डोल्मा तामाङ, रामेछाप – १ केडी रेनु मगर, नवलपरासी – १ केडी आशा – १ केडी टेकबहादुर, रुकुम – १ केडी धनप्रसाद पुन, बाग्लुङ – २ केडी श्यामलाल राना, रुपन्देही – ३ केडी बुद्द लामा, – २ केडी टेक बहादुर – १ केडी लालबहादुर बिक – १ केडी राजु गरुङ, कास्की – २ केडी किरण लामा, खोटाङ – ०.५ केडी रुपसेन ठकुरी, बुटवल – ०.५ केडी गुणा, खोटाङ – १ केडी दोर्जे घिसिङ, रामेछाप – ५ केडी हेमराज राई, भोजपुर – ६ केडी सुमिना आले, नवलपरासी – १ केडी रमिता तामाङ, ईलाम – २ केडी कृष्ण सुनुवार, ताप्लेजुङ – १ केडी मेनुका सुनुवार, रामेछाप – १ केडी हेमकुमार सुनुवार, रामेछाप – १ केडी जयप्रकाश सुनुवार, रामेछाप- १ केडी टीकाराम दुर्विचा सुनुवार, ताप्लेजुङ- १ केडी रबि बन्जाडे, – २ केडी गणेश रावत, सुर्खेत – १ केडी अर्जुन तामाङ, सिन्धुपाल्चोक- ११ केडी सुजन केसी, बुटवल – ५ केडी हर्क मोक्तान, हेटौंडा – ११ केडी रमेश राई, खोटाङ – ११ केडी मानबहादुर पौडेल, धरान-२३ – ६ केडी केदार आलेमगर, सुन्तले-९ खोटाङ- ४ केडी हरि लावती,काठमान्डौं। – ५ केडी भिम गुरुङ, पोखरा – १ केडी डिकबहादुर गुरङ, बुटवल। – २ केडी बिनोद गुरुङ, पोखरा। – ५ केडी रुपबहादुर गुरङ, पोखरा। – १ केडी शोभा गुरुङ, लमजुङ। – १ केडी हेम थापा, स्याङजा। – १ केडी आनन्द आचर्य, तनहुँ – ५ केडी जम्मा – ५७६ केडी

Advertisements

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )