तमू ल्होसार को सम्पूर्ण तयारी पुरा सांस्कृतिक रमझम ले कार्यक्रम रमाईलो हुने । सम्पूर्ण कुवेतवासी नेपालीहरुलाई उपस्थितिको लागि अनुरोध


सुरेश गुरुङ,कुबेत

15965131_1653946018239336_8789916169188380808_nतमू (गुरुङ) हरुको मौलिक तथा सास्कृतिक पर्व तमू ल्होसार को लागि आयोजना गर्न लागिएको को आगामी शुक्रबार  को कार्यक्रम को सम्पूर्ण तयारी पुरा भएको जानकारी तमु प्येल्हु संघ,कुवेत ले दिएको छ।

आफ्नो कला-संस्कृति, भेषभूषा र मौलिक पहिचानलाई जगेर्ना गर्दै लैजाने उद्देश्यले हरेक वर्ष मनाउदै आएको तमु ल्होसार यसपाली पनि विबिध सांस्कृतिक कार्यक्रमको साथ मा तमु प्येल्हु संघ,कुवेतले जिलिबको विडिङ हल मा कुबेत बसी नेपाली दाजु भाई दिदी बहिनी हरुको साथ मा पृथक ढङ्गले मनाउने जानकारी तमु प्ये ल्हु संघ, कुवेत ले जानकारी दिएको छ ।जिलिब को बेडिङ हल मा गर्न लागिएको कार्यक्रम लाई भब्य बनाउन को लागि तमु प्ये ल्हु संघ, कुवेत का कलाकार हरु को बेजोड प्रस्तुति रहने बताएको छ ।

कार्यक्रमलाई भब्य सफाल पर्नको लागि बहराइन एक्स्चेन्ज कम्पनी, (BEC) कुवेतले प्रायोजन गरे को छ। भने कुवेतमा कृयाशील सम्पूर्ण संघ संस्थाहरु, बुद्दिजिवीहरु, समाजसेवीहरु, कलाकारहरु, पत्रकारहरु, खेलाडीहरुलाई पत्रद्वारा निमन्त्रणा चुले निम्तो गरिसकेको र कुनै कारणबस पत्र प्राप्त नभएको खण्डमा यसै समाचारलाई आधार मानी उपस्थित भई दिनुहुन तमु प्ये ल्हु संघ, कुवेत को अध्यक्ष गोपाल गुरुङ ले सबैमा अनुरोध गरेका छन्। तमू ल्होसार कार्यक्रम स्थल सम्म आउनलाई “तमु प्ये ल्हु संघ, कुवेत” निशुल्क यातायातको ब्यबस्था गरिएको छ। यातायात सेवा को सम्पर्क लागि केश गुरुङ लाई यो ६५९०४१९१  नं मा सम्पर्क गर्नु होल ।

कार्यक्रमको अन्य आकर्षणहरु यस प्रकार रहेको छ
१) “प्र” ल्होसार(बाँदर वर्ग) को बिदाई र च्यह ल्होसार (चरा वर्ग) आगमन लाई स्वागत तथा शुभकामना अदान-प्रदान
२) स्थानिय कलाकारहरु द्वारा बिभिन्न सास्कृतिक प्रस्तुतीहरु
३) रिपा लगाइ स्याई स्याई गर्ने कार्यक्रम
४) तमू भेषभुषा प्रदर्शनी (महिला-पुरुष)
५) जलपान/ चेलिबेटी भोज
६) अन्य

कार्यक्रम हुने मिती: १३ जनवरी २०१७ (शुक्रबार)
कार्यक्रम हुने स्थान: जिलिब वेडीङग हल (जिलिब प्रहरी स्टेशनको पछाडि)
कार्यक्रम हुने समय: बिहान ठिक १० बजे
आयोजक : तमु प्येल्हु संघ,कुवेत

Advertisements

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )