कलाकारहरु नेपाल फर्के, एअरपोर्टमा भव्य बिदाई


सुरेश गुरुङ, कुवेत

15935634_1795775447341918_1801089528_nराप्ती भेरी कर्णाली एकता समाज कुवेतले अंग्रेज़ी वर्ष २०१७को अवसर मा आयोजना गरे को शुभकामना आदान प्रदान साँगेतिक धमका लागि अतिथिको रुपमा आएका ख्यातिप्राप्त  चर्चित कलाकारहरु लोकगायक रामजि खाँड,लोकगायिका द्वय भुमिका गिरी र कल्पना काफ्ले हिजो मिती: ०६ जनवरी २०१७ शुक्रबारका दिन कार्यक्रम प्रस्तुत गरेर आज बेलुकी एयर अरबिया बाट 8:10 को फलाईट मार्फत नेपाल फिरेका छन । कलाकारहरुलाई बिदाई गर्न कुवेत विमानस्थलसम्म समाजका अध्यक्ष पवन कुमार वली, एन आर एन ए कुबेतका अध्यक्ष अर्जुन तामाङ्ग लगायत नेपाली समाज कुवेतका अन्य व्यक्तिहरु पुगेका थिए ।

Advertisements

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )