नमुना बिश्वकर्मा समाज नेपाल कुवेतको तदर्थ समिति गठन।


कुवेत नेपालकम
15696646_1314866941921048_1241267211_oबिदेशी भूमि कुवेतमा कार्यरत रहेको बिश्वकर्माहरूलाई एकिकृत र संगठित गर्नुको साथै बिश्वकर्माको हक हितका लागि नमुना बिश्वकर्मा समाज नेपाल कुवेतको तदर्थ समिति मिति २०१६/१२/२३ तारीकका दिन सोलोबिया कवोड स्थित गठन गरीएको छ। बिदेशी भूमिमा बाध्यता वा बिभिन्न परिस्थितिका कारण बिदेशीय पनि नेपालका पूर्व मेची देखि पश्चिम महाकाली सम्मका फैलिएका बिश्वकर्माहरूको दु:ख सुखमा साथ दिनुको साथै बिश्वकर्माहरूको इतिहासलाई जीवित राखी परापूर्व कालमा बिश्वकर्मा दलित थिएन भन्ने कुरा सबै नेपाली नागरीक सामु पुराउने प्रतिबद्धता गर्दै अगाडी बढ्ने कुरा उक्त तदर्थ समितिका संयोजक कुल बहादुर बिश्वकर्मा ज्युले बताउनु भएको छ।
नमुना बिश्वकर्मा समाजका संयोजक कुल बहादुर बिश्वकर्मा,।अब केहि समय पश्चात नै प्रथम अधिवेशन गर्ने तयारीमा जुटेको कुरा पनि जानकारी गराएका छन।
नमुना बिश्वकर्मा समाज नेपाल कुवेतको तदर्थ कार्यसमितीका पदाधिकारीहरु :-
1) सल्लाहकार :- श्री राजेन्द्र बिश्वकर्मा ( बिरही )
2)”” “” “” “” “”:- श्री सोम बिश्वकर्मा
3)”” “” “” :- श्री हिता बिश्वकर्मा
4)””” “” “” :- श्री छम बिश्वकर्मा
1) संयोजक :- श्री कुल बहादुर बिश्वकर्मा
2) उपसंयोजक :- श्री रन बहादुर बिश्वकर्मा
3) “” “” “” :- श्री भिम बिश्वकर्मा
4) “”” “” “” :- श्रीमती बिष्णु बिश्वकर्मा
5) महासचिब :- श्री किस्वोर बिश्वकर्मा
6) सचिब :- श्री टेक बिश्वकर्मा
7) कोषाध्यक्ष :- श्री खेम बिश्वकर्मा
😎 सहकोषाध्यक्ष :- श्री अमृत बिश्वकर्मा
9) युवा संयोजक :- श्री जयराम बिश्वकर्मा
10) खेलकुद प्रमुख :- श्री अर्जुन बिश्वकर्मा
11)महिला संयोजक :- श्रीमती मुना बिश्वकर्मा
12) सदस्य :- श्री गोपाल बिश्वकर्मा ( 13) श्री बाबू राम बिश्वकर्मा (14) श्री राम बिश्वकर्मा (15) श्री राजु बिश्वकर्मा (16) श्री कर्ण बिश्वकर्मा (17) श्री जस बिश्वकर्मा (18) श्री देब कुमार बिश्वकर्मा (19) श्री इन्द्र बिश्वकर्मा (20) श्री अर्पुन बिश्वकर्मा (21) श्री राम कल्याण बिश्वकर्मा (22) श्री मान बिश्वकर्मा (23) श्री सबिन बिश्वकर्मा (24) श्री प्रकाश बिश्वकर्मा (25) श्री सुर्य बिश्वकर्मा (26) श्रीमति बिनिशा बिश्वकर्मा (27) श्री दिल बिश्वकर्मा (28) श्री ढोल बिश्वकर्मा ??(29) श्री दिप बिश्वकर्मा (30) श्री धन बिश्वकर्मा (31) श्रीमति पुजा बिश्वकर्मा । गरि टोटल 31 जानाको कार्यसमिती बन्न सफल भएको समाचार जानाकारी यसै सस्थाका उपसंयोजक श्री रन बहादुर बिश्वकर्मा ज्यु ले जानकारी गराउनु भएको छ ।

Advertisements

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )