इन्दीरा शाहको”झिलिमिलि साँझ” को म्युजिक भिडियो सार्वजनिक


कुबेत नेपालडटकम

snapshotपछिल्लो समय नेपाली साङ्गितिक बजारमा वैदेशिक भुमिमा रहेर पनी गित सङ्गित लाई उतीनै माया गर्ने दोलख जिल्ला हाल काठमाडौ रहेका गायिका इन्दिरा शाहको छैठौ प्रस्तुति “झिली मिलि रमाइलो साँझैमा”को म्युजिक भिडियो सार्वजनिक गरेका छन ।
स्टेज कार्यक्रमहरुमा पनि दर्शक श्रोताहरुलाईआफ्नो प्रस्तुतिहरुद्वारा भरपुर मनोरन्जन दिएकी ईन्दिरा झिलिमिलि साँझको बेलैमाको लय नरेस खाती क्षेत्रीको रहेको छ भने सरद पाण्डेको शब्द रचना लाई आशिष म्युजिक प्रालिले बजारमा ल्याएको छ । यस गीतको म्युजिक भिडियोमा बब्बू, करिश्मा, नोर्बू, सँगै इंदिरा स्वयं आफैले अभिनय रहेको गीतलाई दुर्गा पौडेलको छायांकन नवीन घर्ती मगरको सम्पादन गरेका हुन् ।ईन्दिरा शाह को साङ्गितिक यात्र मा सफलताको बधाई तथा सफलताको शुभकामना हाम्रो तर्फबाट

Advertisements

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )