किराँत याक्थुङ चुम्लुङ कुवेतद्वारा मायाँ चेम्जोङको बिदाई


कुबेत नेपालडटकम

15577592_1174434809278633_1000331952_n१७ डिसेम्बर, नेपाली सैलुङगे रेस्टुरेन्ट फर्वानियामा एक कार्यक्रमको आयोजना गर्दै किरात याक्थुङ चुम्लुङ र थाक थाकु माबोहाङ चेम्जोङ बंश उत्थान संघका कलाकार तथा सक्रिय सदस्य मायाँ चेम्जोङ ज्युलाई विदाई गरेको छ । आफ्नो तीन बर्ष देखिको कर्म थलो कुवेतलाई अन्त्य गर्दै इनेर्मेर्जेन्सी आफ्नो जन्म भुमि नेपाल जाने निर्णय गर्नु भएको छ ! चुम्लुङ र थाकथाकु माबोहाङ चेम्जोङ वंश उत्थान संघमा कलाकार तथा सक्रिय सदस्य भई इमान्दारी पुर्वक आफ्नो जिम्मेवार बहन गर्नु भएकोमा उहाँको योगदानलाई उच्च मुल्याकन गर्दै दुवै संस्थाले एयर टिकट 60, 60 के डी र ब्यक्तिगत तर्फ बाट 75 के डि गारी 195 केडी सहित सम्मान गर्दै आगामी दिनहरुमा पनि तपाइको साथ सगयोग र कर्मशिल हातहरु यसरी नै बढी रहनु भन्दै उज्वल भविस्यको कामना गर्दै संयुक्त रुप्मा विदाई गरेको छ !

Advertisements

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )