एक्सिडेन्ट्मा परी हात गुमाएको स्याङ्जाली तुलबहादुरले उपचारको लागि सहयोगको अपिल।


कुवेत नेपालडटकम

img_7157बिदेशमा धन कमाउने सपना बोकेर कुवेत आएको स्याङ्जा पुतली बजार १३, बगालथोक तुलबहादुर बिश्वकर्मा सवारी दुर्घटनापरी बायाँहात गुमाएको हुँदा वहाँको उपचार को लागि पैसा को अभाब भएको कारण कुवेतमा रहेका सम्पुर्ण संघ संस्था अनि नेपाली दाजु भाइ दिदिबहिनीहरुलाई अस्पताल बाट नै आर्थिक सहयोग अपिल गरेको छ।तुलबहादुर बिश्वकर्मा तुलबहादुरले केजीएलबाट रिलिजको लागि केश दर्ता गरेको र नयाँ एसिको कम्पनीमा पनि भिसा  लागि नसकेकोले एन्सुरेन्स पाँउन पनि निकै समस्या भएको कारणले आर्थिक रुपमा पनि समस्या भएकोले  आज  जाहरा अस्पातल बाट अल सबा हस्पिटलको बब्तिन हस्पिटलमा छाला र कृतिम हात लगाउन चेन्ज गर्न को लागि डिस्चर्ज गरे को  खबर समाज सेवी केदार आले मगर ले कुबेत नेपालडटकम लाई जानकारी दिएको छ । अहिले आएको कम्पनीमा पनि भिषा नलागेकोले तलब पाउने कुनै टुङ्गो नभएकोले आर्थिकको निकै समस्या पर्ने भएकोले र एन्सुरेन्स पाउनको लागि निकै महिना बस्नु पर्ने भएकोले कुवेतमा रहेका सम्पुर्ण संघ संस्था अनि दाजु भाइ दिदिबहिनीहरुलाई आर्थिक सहयोगको अपेक्षा गरे छ ।

Advertisements

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

w