मेलिना र रेवतको युगल गीति एल्बम म्युजिक भिडियो सार्वजनिक


कुबेत नेपालडटकम

15319327_1322123564519335_1149037126_nडिसेम्बर २ – पछिल्लो समय सांगतिक क्षेत्रमा चर्चित बन्दै आएका युगल जोडी गायिका मेलिना राई र गायक रेवत राईको पहिलो युगल गीति एल्बम अलग उपहारको ८ वटा गीत मध्ये “अलिकति प्रीतिको नसाले” बोलको म्युजिक भिडियो इ मिडिया हब लिमिटेडको प्रस्तुतिमा आज पहिलो पटक सार्वजनिक भएको छ ।

निकेश खड्काको निर्देशन र सम्पादक बिकाश धमलाको रहेको उक्त भिडियोमा मेलिना राई र गायक रेवत राईले गायेका छन् । उक्त भिडियोमा मेकअपमा उकेशन चन्द्र गुरुङ , कोरियोग्राफर राजीव समर र छयांकनमा अर्जुन तिवारीले गरेका छन् भने बिश्वकाजि राईको रचना र संगीत अर्जुन पोख्रेलको रहेको छ। म्युजिक एरेन्ज आमोस तामाङले गरेका छन् ।

यी युगल जोडीले सांगीतिक यात्रामा फड्को मार्दै श्रोताहरुको मन मुटुमा बस्न सफल दुवैजना विभिन्न प्रकारका भाषिक तथा सांस्कृतिक गीतहरू गाएर अहिले चर्चामा आउनुका साथै पछिल्लो समयमा देश देखि विदेशका विभिन्न कार्यक्रममा पनि युगल जोडीले प्रस्तुति दिदै आएका छन्

Advertisements

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )