हांस्यकलाकार चटपटे बाको चटपटे शास्त्र नामक कमेडी पुस्तक प्रकाशनको तयारीमा।


स्याङ्जा।
15134483_1185544784859822_1291304201_nटेलिभिजन FM रेडियो एवम सामाजिक संजालमा हसाउदै आएका कमल बस्यालले सबैलाई हसाउने हेतुले चटपटे शास्त्र नामक पुस्तक प्रकाशन गर्ने तयारीमा छन्।चुट्किला,गीत, हाईकु,गजल टुक्का एवं गाउँ शहरमा चलिआएका कुरालाई हासो को माध्यमबाट झटारो हानेर आफ्नो पुस्तक पुरै रमाईलो बनाउने छु भनेर अनलाईलाई बताउने उनी विशेष गरी श्रोताको मायाले पुस्तक अगाडी बढाउन सफल हुने छु भन्दै छन्।

समाजमा रहेका विकृती र बिसंगतिहरूलाई ठाडो झटारो र राम्रो कुराई उत्थान गर्ने वताएका छन।आफ्नो पुस्तक तथा कलाकारीतामा सहयोग गर्ने अग्रज तथा आफ्नो समाचार नेपालका थुप्रै अनलाईनमा पोस्ट गरेर सहयोग गर्ने पत्रकार तथा वरिष्ट समाज सेविलाई पुस्ककमा अग्र स्थानमा राख्ने र भावि दिनमा अझै सफलताको लागि साथ पाउने आशा पनि राखेका उनी पुस्तकलाई चाहिने आधा आधि खुराक पुरा गरिसकेका छन् भने अरु खुराक अग्रज कलाकारको सहयोगले पुरा गर्ने बताएका छन्।

Advertisements

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

w