नेपाल-कुवेत सरोकार समाजको प्रथम अधिबेशन डिसेम्बर ३० तारिख


कुबैत नेपालडटकम

received_229872084099580आफ्नो स्थापना काल देखी नै बिभिन्न सामाजिक कृयाकलापहरुमा आबद्ध रहँदै एक सफल सामाजिक सँस्थाको रुपमा आफ्नो पहिचान बनाउन सफल संस्था नेपाल-कुवेत सरोकार समाज कुवेत को पहिलो अधिबेसन आगामी डिसेम्बर ३० तरिक शुक्रबारका दिन खैतानको राजधानी इन्डियन रेस्टुरेन्टमा हुने भएको छ |

रोजगारिको शिलशिलामा कुवेतमा रहेका युवाहरुको संस्था नेपालकुवेत सरोकार समाजले कुवेत मा रहेका युवाहरु हरु लाई एकिकृत गराई, भईपरी आउने कठिन परिस्थितिमा एकअर्कालाई सहयोग गर्ने र परिचयात्मक बातावरणको सिर्जना गरी सामाजिक सदभाव बढाउने उद्देश्य लिएर स्थापना भएको नेपाल-कुवेत सरोकार समाजको प्रथम अधिबेशन आगामी ३० डिसेम्बर खैतानको राजधानी इन्डियन रेस्टुरेन्टमा कार्यक्रम हुने संस्थाका सल्लाहकार राजु थापाले कुबेत नेपालडटम लाई जानकारी दिएको छ।

साथै समाजले कुवेतमा क्रियाशील नेपाली सम्पूर्ण संग सस्था पत्रकार, समाजसेवी, बुद्दिजिबी, नेपाली दाजुभाई तथा दिदीबहिनीहरुलाई अधिबेशनमा उपस्थितिको लागि अनुरोध गरेको छ । आयोजक नेपाल-कुवेत सरोकार समाज

Advertisements

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )