कुबेत मा कारको ठक्कर बाट अमृत कुमार बम्जन तामाङको मृत्यु


कुबेत नेपालडटकम

1विगत केही वर्षदेखि कुवेतलाइ कर्म थलो बनाउदै आएको २९ बर्षिय अमृत कुमार बम्जन तामाङको ड्यूटी सकेर साइकलबाट कोठामा फर्कने क्रममा कारको ठक्कर बाटघटनास्थलमै ज्यान गएको जानकारी नेपाल पत्रकार महासंघ वेदेशिक शाखा कुवेतका अध्यक्ष हरिकृष्ण न्यौपानेले जानकारी गराउन भएको छ।

अमृत कुमार बोम्जनको घरमा श्रीमती, भर्खरै(१२ दिन अघी जन्मिएको) १ छोरा, तथा आमा-बुवा रहेको छ। नेपाल घर मकवानपुर,फापरबारीका रहेको मृतक कुमार शव भने कुबेतको नियाम कानुनी प्रक्रिया अगाड़ी बढाई शबलाई यथाशीघ्र नेपाल पठाउन नेपाली दुताबासले पहल शुरु गरिसकेको जानकारी गराएको छ ।

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / बदल्नुहोस )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / बदल्नुहोस )