सरोकार समाज कुवेत ले दुबै मृगौला रोगी सन्तबहादुरलाई आर्थिक सहयोग


सुरेश गुरुङ,कुबेत

1478378084baideshik_sarokarमानव जीबनमा सबैभन्दा ठुलो पुण्यको काम हो दिन दु:खीको सेवा र सहयोग । नेपाली समाज कुवेतमा कृयाशिल रहेको नेपाली युवाहरुको संस्था नेपालकुवेत सरोकार समाजले यसै मन्त्रलाई अनुसरण गर्दै अगाडि बढेको छ । समाजले सन्त बहादुर गुरुङलाई ५१ केडी(नेपाली रुपैया करिब १७,८५०-) आर्थिक सहयोग गरेको छ।

केही वर्षदेखि कुवेतलाइ कर्म थलो बनाउदै आई पुगेको नेपाल घर गोर्खाजिल्ला वापारक गबिस वार्ड न १ (सन्त बाहदुर गुरुङ) मुबारक अलकबिर अस्पताल, उपचार गराइ रहेका गुरुङ केही महिनीना देखी यता देखी एकदमै सिकिस्त भएको हुदा तपाईं हाम्रो सानो सहयोगले उनको जीबनको रक्षा हुन्छ भने किन पहल नगर्ने भन्दै सरोकार समाज कुवेत ले नेपाली दुतावास कुबेतलाई पनि सहयोग को अपिल गर्दै सरोकार समाज कुवेत ले कुवेतमा रहेका नेपाली समुदायलाई दुबै मृगौलाले काम नगरेका सन्तबहादुरलाई सकेको आर्थिक सहयोग लागि अनुरोध गरेको छ।

Advertisements

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

w