सांस्कृतिक मन्च र जन सम्पर्क समिती कुवेतद्वारा गीता तिवारीलाई बिदाई


कुवेत नेपालडटकम

1478288081geetaनोभेम्बर ४ २०१६ कुबेत, कुबेत फर्वानिया स्थित हिजो नेपाली हरु एकमै जमघट हुने ठाँउ सुन्दर गार्डेनमा एक कार्यक्रमको आयोजना गर्दै नेपाल कुवेत सांस्कृतिक मन्च र जन सम्पर्क समिती कुवेतले एक समारोह बिच सम्मान पुर्वक बिदाई गरेको छ । आफ्नो कुवेत बसाईलाई बिट मार्दै नेपाल फर्कन लाग्नु भएका तिवारी लाई मन्च को अध्यक्ष माधव शर्मा लगायत मन्च को समुर्ण सदस्य एवं सल्लाहाकारहरुको उपस्थितिमा बिदाई गरेको थिए।

1478288200gita1कार्यक्रममा उपस्थित सबैले उहाँको आगामी सफलताको शुभकामना दिनु भएको थियो भने आफ्नो कर्म थलो कुवेतलाई अन्त्य गर्दै आफ्नो जन्म भुमि नेपाल जाने निर्णय जानु हुने तिवारीलाई उहाँको योगदानलाई उच्च मुल्याकन गर्दै मन्चका संरक्षक,सल्लाहकार सुमित्रा पौडेल र टिकाराम आचार्यल र जन सम्पर्क समिती कुबेतको उप-सभापति राजेन्द्र बिरहीले दोसल्ला ओढाई मायाको चिनो, कदर-पत्र प्रदान गरेर सम्मान पुर्वक बिदाइ गरिएको थियो ।

Advertisements

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )