प्रवाशी नेपाली मञ्च कुवैत को तेस्रो वार्षिक उत्सब सम्पन्न


सुरेश गुरुङ,कुबेत
14642790_1276492112382625_16826620_nकुवेतको नेपाली समाजमा कृयाशिल रहँदै आएको नेकपा एमालेको भात्रृ संगठन प्रवाशी नेपाली मञ्च कुवैत ले आफ्नो तेस्रो वार्षिक उत्सब कार्यक्रम कुबेत को फर्वानिया स्थित नेपाली सभागृह हल मा एक सास्कृतिक कार्यक्रमको साथ सम्पन्न गरेको छ ।

“राष्ट्रिय एकता आजको आवस्यकता, अनेकतामा एकता प्रवाशी नेपालीहरुको प्रतिवद्धता” भन्ने मूल नाराका साथ नेकपा एमालेको भात्रृ संगठन प्रवाशी नेपाली मञ्च कुवैतको आयोजना गरिएको आउदै गरेको दिपावलीको सुभकामना सहित समापन भएको थियो।  वार्षिक उत्सब मञ्च का महा सचिव धिरेन्द्र जङ शाह ले सन्चालन गरेका कार्यक्रम मा मन्चका अध्यक्ष राज कुमार थापा ले सभापतित्व गर्न भएको थियो ।

कार्यक्रमलाई मञ्च का तृतिय उपाध्यक्ष निरबहादुर नेपाली को स्वागत मन्तब्यमा दिएका थिए। भने कार्यक्रम मा मञ्चका रवी बन्जडे सिवकोइराला , अमृत गुरुङ, श्रमिक बिभग प्रमुख अर्जुन बस्नेत, ले शुभकामना मत्ब्य दियका थिए। मञ्च ले कामको उच्छ मुल्यकन गर्दै सम्मान स्वरुप 4- जनालाइ अध्यक्ष बाट कदर पत्र दिएर सम्मान गरिएको थियो।
1 शिव कोइराला
2-झबिन्द्र प्रसाद बन्जाडे
3-अमृत ब. गुरुङ
4- ठाकुर प्रसाद पाण्डे
सम्मान गरिएको थियो। साथै42- जनाको केन्द्रबाट पाएको पार्टी सदस्य अध्यक्ष बाट हस्तान्तर्ण गरियो ।दिनको2:00 बजे बाट सुरु गरे को कार्यक्रमलाई अध्यक्ष र अतिथी हरुले संयुक्तरुप केक कटेर उद्घाटन गर्दै नेपालको राष्ट्रिय गान बजाई कार्यक्रमलाई मुर्त रुप दिईएको थियो। । कार्यक्रम को आन्तम स्वादिष्ट सेलरोटी को खाजा नास्ता पानी ले स्वागत गरे को थियो । भने आउदै गरेको दिपावलीको सुभकामना सहित समापन भएको थियो।

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.