राप्ती भेरी कर्णाली एकता समाज कुवेतले टिका ग्रहण गरी दशै मनाइयो


सुरेश गुरुङ,कुबेत

14642614_1758330657753064_1932310359_nआफ्नो स्थापना काल देखी नै बिभिन्न सामाजिक कृयाकलापहरुमा आबद्ध रहँदै एक सफल सामाजिक सँस्थाको रुपमा आफ्नो पहिचान बनाउन सफल संस्था राप्ती भेरी कर्णाली एकता समाज कुवेतले बिजया दशमी को शुभकामना आदान प्रदान कार्यक्रम फर्वानिया स्थित नेपाली पार्टी हलमा मनाइयो

नेपालीहरुको ठुलो चाड बिजया दशमी प्रबाश का बिभिन्न ठाउँ मा हर्षोल्लासका साथ बिजया दशमी मनाएका छन् । बर्ष दिनमा आउने नेपालीहरुको सबै भन्दा ठुलो चाडलाई परदेशमा रहेता पनि धेरै ठाउँमा छरिएर बसेका नेपालीहरु सकेसम्म धेरै लामो समय सम्म भेट नभएका मान्छे संग भेट पनि हुने आफन्त, ठुला बडा मान्यजनहरुबाट टीका तथा जमरा थापी आसिर्बाद लिने गर्द छ। आज एक सफल सामाजिक सँस्थाको रुपमा आफ्नो पहिचान बनाउन सफल संस्था राप्ती भेरी कर्णाली एकता समाज कुवेतले टिका ग्रहण गरी बिजया दशमी को शुभकामना आदान प्रदान गरी एक कार्यक्रम गर्दै फर्वानिया स्थित नेपाली पार्टी हलमा बिजया दशमी भब्यरुपले मनायो

Advertisements

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )